Noc Młodych Naukowców 2017

7 lutego 2017

Niebawem, bo 2 marca 2017 r. Szkoły Paderewski zapraszają uczniów klas III wszystkich lubelskich gimnazjów do udziału w cyklicznym już konkursie “Noc Młodych Naukowców”.

Gimnazjaliści, będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności oraz wiedzę przed profesjonalnym Jury.
Konkurs będzie również okazją do walki o wyjątkowe nagrody!

Jaki jest cel konkursu?
Głównym zadaniem dla drużyn z lubelskich gimnazjów rywalizujących w konkursie dla młodych naukowców będzie znalezienie odpowiedzi na wybrane zagadnienie naukowe oraz przygotowanie rozwiązania w formie prezentacji Power Point. W kolejnym etapie drużyny zaprezentują się grupowo podczas finałowego spotkania. W czasie finału zapoznamy się z prezentacjami przygotowanymi przez uczniów lubelskich gimnazjów, a także poznamy Zwycięzców!

Kto może wziąć udział?

Do wspólnej naukowej zabawy zapraszamy reprezentacje klas III lubelskich gimnazjów (3 osoby w zespole). W skład Jury wejdą Nauczyciele z Pasją, pracujący na co dzień w Międzynarodowych Szkołach Paderewski. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Jakie zagadnienia będą poruszane w czasie konkursu?
Zadaniem uczestników będzie wybranie i zreferowanie zagadnienia z zakresu matematyki, fizyki, geografii i języka niemieckiego. Lista zagadnień dostępna jest razem z formularzem rejestracyjnym.

Jak zgłosić zespół do gry?

Prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ oraz gotowe prezentacje prosimy o przesłanie do p. Anny Guldynowicz, koordynatora konkursu aguldynowicz@paderewski.lublin.pl do 24 lutego 2017 r.!


Gdzie i kiedy odbędzie się finał konkursu?

“Noc Młodych Naukowców” odbędzie się 2 marca 2017 r. w siedzibie Międzynarodowych Szkół Paderewski. ul. Symfoniczna 1 w Lublinie. Startujemy punktualnie o godz. 18:00.


Uwaga: na zgłoszenia czekamy tylko do 24 lutego 2017 r. Warto się pośpieszyć, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona (w zabawie może wziąć udział max. 10 zespołów 3 osobowych). 

Organizatorzy poinformują o zakwalifikowaniu się do udziału w finale za pomocą wiadomości e-mail.


Potrzebujecie więcej informacji o wydarzeniu?

Prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu, Panią Anną Guldynowicz, e-mail: aguldynowicz@paderewski.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie “Noc Młodych Naukowców”!

Nasze certyfikaty: