Szlachetna Paczka – relacja

19 grudnia 2017

Relacja z przekazania paczki oraz podziękowania rodziny, którą wsparli darami uczniowie i nauczyciele Gimnazjum Paderewski. Szczególne podziękowania dla koordynatorki akcji z ramienia gimnazjum – prof. Magdaleny Krzemińskiej.

 

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.
Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina, wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Wraz z wolontariuszami udaliśmy się do rodziny. Pani Wanda nie mogła dojść do siebie widząc stosy prezentów. W jej oku zakręciłam się łza. W całym domu było czuć wielkie emocje. Powtarzała słowa: “dziękuję z całego serca”. Każdy kolejny otwierany prezent wywoływał u rodziny wiele radości i wzruszenia. Przymierzali ubrania i wszystko było jak szyte “na miarę”. Bardzo ucieszyli się z art. gospodarstwa domowego, bo stare zniszczyły się podczas licznych przeprowadzek.

Co chce przekazać wolontariusz?

Bardzo dziękuję za współpracę i okazaną pomoc rodzinie. Dziękuję za chwile wzruszeń i wielkie emocje… bez Was to by się nie udało. Spisaliście się na medal, jesteście wielcy. Chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Dobroć wraca.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Widać że włożyli dużo serca w przygotowanie paczek. Bardzo dziękujemy za wkład serca dla osób które potrzebują wsparcia. Dzięki takim szlachetnym ludziom jak Wy świat jest piękniejszy. Jesteśmy bardzo wdzięczni i wzruszeni. Nie zapomnimy o Was w modlitwie.

Nasze certyfikaty: