Zajęcia dodatkowe

Szkolne stowarzyszenia i organizacje społeczne - Gimnazjum Paderewski
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Stowarzyszenie Amnesty International
Marzenna Rybka
wg potrzeb
Koło biblioteczne
Adriana Kawecka
 środa, 13.05, centrum multimedialne
Samorząd Szkolny
wg potrzeb
Stowarzyszenie charytatywne MAITRI
Katarzyna Pochwatka
wg potrzeb
Projekt Erasmus +
“Let’s learn, let’s play”
Monika Wiśniowska
Katarzyna Zdeb
środy i/lub piątki, 15.10 – 15.55,      w zależności od potrzeb.
Zajęcia olimpijskie - gimnazjum
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Koło olimpijskie z języka polskiego
Beata Księżopolska
 wtorek, 15.05 – 15.55. s. 25
Koło olimpijskie z matematyki
dr Marcin Boryc
 czwartki,14.20-15.05, s. 1
Koło olimpijskie z języka angielskiego
Magdalena Krzemińska
 piątek,15.10-15.55 s. 40.
Koło olimpijskie języka hiszpańskiego
Magdalena Pikula-Waseńczuk
czwartek o godz. 14.20 – 15.05, s.40
Koło olimpijskie języka niemieckiego
Magdalena Kosior-Szychiewicz
 wtorek, 16.00  – 16.45, s. 24
Koło olimpijskie z biologii
 Magdalena Deruś
 wtorek 15.10 – 15.55, sala 6
Koło olimpijskie z chemii
Iwona Wołoszyn
  wtorek 15.10 – 15.55, sala 9
Koło olimpijskie z geografii
Agnieszka Kulig
 piątek, 7:10- 7:55, s. 11
Koło olimpijskie z fizyki
Michał Orłowski
 piątek, 7.10 – 7.55, s. 28
Koło olimpijskie z historii
Anna Nadolska
 wtorek, s. 7.10 – 7.55, s. 24
Zajęcia doskonalące - gimnazjum
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Zajęcia doskonalące z języka polskiego
Dorota Smędek
 wtorek, 15.10 – 15.55, s. 23
Zajęcia doskonalące z fizyki
Jakub Sadurski
 poniedziałek, 15.10-15.55, s.27
Zajęcia doskonalące z geografii
Agnieszka Kulig
poniedziałek, 7:10- 7:55, s. 11
Zajęcia doskonalące z chemii
Iwona Wołoszyn
 środa 7.05 – 7.55 s. 9.
Zajęcia doskonalące z matematyki
dr Marcin Boryc
wtorek 15.10-15.55, s.31
Zajęcia doskonalące z biologii
 Magdalena Deruś
 środa 15.10 – 15.55 s. 6
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
 nauczyciele j. polskiego w ramach zajęć doskonalących
 
Zajęcia artystyczne - gimnazjum
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Chór Akademos
Elżbieta Niczyporuk
poniedziałek 16.00 – 17.30 próba wspólna
środa 16.00 – 17.30 próba sopranów, barytonów i tenorów
czwartek 16.00 – 17.30 próba altów i basów
Zajęcia teatralne
Łukasz Witt-Michałowski
Młodzieżowa Akademia Sztuki
Emilia Wiencko-Kozak
 poniedziałek/środa 16.00 – 17.30
Klub radiowo-dziennikarski
Cezary Potapczuk
 wtorek, środa, czwartek, piątek
14.20 (15.10) -17.00  s.45
Zajęcia sportowe - gimnazjum
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Areobik Patrycja Paluch  czwartek 15.30-17.00
Siatkówka Karolina Piechnik  czwartek 15.30-17.00
Koszykówka Robert Rogala  czwartek 15.30-17.00
Piłka ręczna/piłka nożna Łukasz Achruk  czwartek 15.30-17.00

 

Nasze certyfikaty: