Justyna Jagieła

j.jagiela@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynator projektów Erasmus+ dla młodzieży
  • wychowawca klasy 1b pre-DP

Motto: Nic nie dzieje się bez przyczyny. J. Locke

Beata Jaruga

b.jaruga@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • zajęcia indywidualne z obcokrajowcami
  • opiekun zajęć doskonalących z matematyki klas 1-3 PP

Motto: Nie osiągniesz umiejętności bez ćwiczeń. Przysłowie chińskie

Joanna Jawiczuk

j.jawiczuk@paderewski.lublin.pl
  • etyka

Motto: Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.Janusz Korczak

Ewa Kalbarczyk

e.kalbarczyk@paderewski.lublin.pl
  • język polski
  • opiekun zajęć doskonalących z języka polskiego - klasy 1-3 PP
  • egzaminator maturalny

Motto: W ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę. A. Camus

dr Piotr Kalwiński

p.kalwinski@paderewski.lublin.pl
  • język polski

Motto: Jeśli nie teraz, to kiedy? Hillel Starszy

Robert Kamiński

r.kaminski@paderewski.lublin.pl
  • historia, wiedza o społeczeństwie
  • Honorowy Profesor Liceum Paderewski
  • opiekun koła olimpijskiego z historii

Motto: Odpowiedzialność i praca!

Adriana Kawecka

a.kawecka@paderewski.lublin.pl
  • nauczyciel
  • bibliotekarz
  • opiekun koła bibliotecznego

Motto: Wiedzę możemy zdobywać od innych ale mądrości musimy nauczyć się sami. – Adam Mickiewicz

Maciej Kiwała

m.kiwala@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • wychowawca klasy 2b IB DP
  • opiekun koła olimpijskiego z matematyki i statystyki
  • opiekun zajęć doskonalących z matematyki - klasy 2-3 IB DP

Motto: Gdy nie kwitną ci jabłonie, nie jest to wina słońca. Przysłowie chińskie.

dr Małgorzata Konarzewska

m.konarzewska@paderewski.lublin.pl
  • język hiszpański
  • nauczyciel akademicki

Motto: Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere”. (Musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie). Seneka

Izabela Kopik

i.kopik@paderewski.lublin.pl
  • psycholog szkolny
  • koordynator ds. wychowawczych

Motto: Często pragnienie tego, czego nie masz, nie pozwala ci cieszyć się tym, co masz.

Nasze certyfikaty: