Innowacje: czym są i dlaczego są tak istotne

2 czerwca 2020

Szkoła Główna Handlowa organizuje dla naszych uczniów webinarium o innowacji w naszym życiu. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca w godz. 10.40-12.00.

W tym roku wyjątkowo wydarzenie w ramach współpracy z uczelnią wyższą w Warszawie musi odbyć się zdalnie, ale jesteśmy przekonani, że będzie równie interesujące jak te w poprzednich latach, realizowane w naszym liceum.

Zapraszamy na webinarium pt: „Innowacje: czym są i dlaczego są tak istotne we współczesnym świecie”, które poprowadzi dr Mariusz Strojny z SGH.

Ze względu na ograniczenia techniczne, w webinarium może wziąć udział 50 uczestników. Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wysłanie deklaracji udziału poprzez formularz elektroniczny: Zarezerwuj miejsce.

Informujemy, że w przypadku nadmiernej liczby chętnych, liczyła się będzie kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo będą mieli także uczniowie z Klas Akademickich SGH (2A), ale zachęcamy do udziału wszystkich uczniów naszego liceum, którzy nie mają w tym czasie sprawdzianów i innych zaliczeń.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija w środę 3 czerwca o godz. 23.59.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Nasze certyfikaty: