Nasza nauczycielka zagra w Meczu Słodkich Serc. Będziecie?

3 grudnia 2018

Zapraszamy wszystkich chętnych na charytatywny Mecz Słodkich Serc, który odbędzie się dziś o godz. 18.00 na hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4.

Wcześniej w Paderewskim prowadzona będzie zbiórka słodyczy, które p. Krystsina Repelewska, nasza nauczycielka wychowania fizycznego, a jednocześnie zawodniczka dzisiejszego meczu, przekaże w imieniu szkoły dla lubelskich Domów Dziecka. Łakocie będą zbierane przy pokoju nauczycieli WF na lekcjach 1-6.

mecz słodkich sercZachęcamy również do wybrania się o godz. 18.00 na jubileuszową, 25. edycję Meczu Słodkich Serc, który odbywa się w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W tegorocznej odsłonie wydarzenia przeciwko koszykarzom TBV Startu Lublin wystąpią najlepsi sportowcy z lubelskich klubów: MKS Perła Lublin, Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin, Motor Lublin oraz KS Budowlani Lublin.

Lubelskie środowisko sportowe od wielu lat wspiera akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” i w jej ramach cyklicznie, wraz ze sztabem akcji, współorganizuje towarzyskie spotkanie, podczas którego tradycyjnie biletem wstępu na mecz są słodycze. Dzięki szczodrości kibiców i sympatyków sportu oraz ludzi dobrej woli po meczu podarowane łakocie trafią do lubelskich Domów Dziecka.

Dodatkowo na najmłodszych kibiców, którzy przybędą do hali MOSiR czekają liczne atrakcje i niespodzianki.

Program meczu:

godz. 17.00 – otwarcie hali dla kibiców
godz. 17.30 – rozgrzewka zawodników
godz. 17.54 – prezentacja zawodników
godz. 17.57 – przywitanie zaproszonych gości
godz. 18.00 – rozpoczęcie meczu.

W przerwach meczu:

  • liczne konkursy z udziałem publiczności
  • występ Zespołu Pieśni i Tańca “Lublin” im. Wandy Kaniorowej,
  • konkurs rzutów za 3 pkt.

Biletem wstępu na Mecz Słodkich Serc są słodycze. Organizatorzy nie prowadzą zbiórki pieniędzy.

Nasze certyfikaty: