PaderBuzz – powrót do przeszłości

23 sierpnia 2017

Przed nami ostatnie dni wakacji, dlatego powoli przenosimy Was do świata szkoły.
Na sam początek proponujemy lekturę ostatniego numeru gazetki szkolnej PaderBuzz, którą przygotowali uczniowie Liceum Paderewski.

O czym przeczytacie w tym numerze?

Podzielimy się naszymi refleksjami na temat miłości i przyjaźni , zaproponujemy przepisy na wakacyjne przekąski i opowiemy o sportowych emocjach, jakie towarzyszył nam w ostatnim czasie.

Sporo miejsca w naszej gazetce poświęciliśmy na wspominanie wydarzeń z minionego roku szkolnego. Przeczytajcie zatem o naszych wyjazdowych wspomnieniach (w tym o niezapomnianym rejsie Pogorią, wyjazdach do Pragi, Oldenburga i wielu, wielu innych miejsc…), naszych sukcesach maturalnych, olimpijskich, sukcesach naszych utalentowanych kolegów i koleżanek. Wrócimy też wspomnieniami do wszystkiego, co działo się w na początku lata (a było tego całkiem sporo) oraz do naszego ostatniego spotkania podczas zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

Na koniec rozprawimy się z mitami na temat walki z otyłością oraz zdradzimy tajniki radzenia sobie ze stresem. Mamy nadzieję, że tematy poruszone w tym numerze przypadną Wam do gustu.

 

PaderBuzz – zapraszamy do lektury!
Redakcja

Nasze certyfikaty: