Promujemy Liceum Paderewski – rekrutacja do klas I

30 marca 2017

Drodzy Gimnazjaliści klas trzecich,

niedługo kończycie naukę w gimnazjum, co oznacza, że staniecie przed koniecznością podjęcia niezwykle ważnej decyzji. Ta decyzja to wybór liceum na miarę Waszych talentów. Wybór liceum to nie tylko wybór szkoły, w której spędzicie 3 kolejne lata swojego życia. To przede wszystkim wybór ścieżki, którą podążycie w swoim dorosłym życiu. Dziś przepustką na studia są wyniki uzyskane na maturze. Wybierając liceum, powinniście zatem odpowiedzieć sobie wcześniej na dwa podstawowe pytania. Po pierwsze, czy szkoła, którą wybieracie, jest w stanie przygotować Was do egzaminu maturalnego na miarę Waszych ambicji? Po drugie, czy nauczyciele tej szkoły będą potrafili zatroszczyć się o rozwój Waszych uzdolnień?

Dlaczego warto pomyśleć o Liceum Paderewski?

W przypadku Liceum Paderewski, na oba pytania możemy bez wahania odpowiedzieć pozytywnie. Najlepszą wizytówką szkoły są wyniki osiągane przez uczniów. 100 proc. zdanych matur, zarówno polskich jak i międzynarodowych, jedne z najwyższych wyników maturalnych w Lublinie i województwie, a także wielu naszych absolwentów studiujących na renomowanych uniwersytetach w Polsce i za granicą to potwierdzenie wysokiego poziomu nauczania oraz kompetencji nauczycieli naszego Liceum.

Co jeszcze wyróżnia Liceum Paderewski?

  • największe w regionie doświadczenie w prowadzeniu Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej (od 1999 r.),
  • największa w Lublinie liczba godzin nauki języków obcych,
  • udział naszych uczniów w wielu projektach i wymianach międzynarodowych.

 Co przygotowaliśmy dla Was?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą STRONĄ REKRUTACYJNĄ!

Zachęcamy Was gorąco do rozważenia oferty naszego liceum. Jeżeli potrzebujecie więcej informacji lub chcielibyście lepiej poznać nasz szkołę, skontaktujcie się z koordynatorką ds. przyjęć, p. Anną Guldynowiczaguldynowicz@paderewski.lublin.pl.

Nasze certyfikaty: