Spotkanie świąteczne w Paderewskim – video!

22 grudnia 2016

W dniu wczorajszym miało miejsce coroczne spotkanie świąteczne uczniów, rodziców, absolwentów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz przyjaciół Gimnazjum i Liceum Paderewski. Uroczystość odbyła się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Wszyscy zebrani mieli możliwość podziwiać świąteczne pieśni w wykonaniu chóru Akademos, pod batutą Elżbiety Niczyporuk, wielokulturowy występ szkolnego teatru pod opieką p. Joanny Lewickiej. Gromkie brawa zebrali nauczyciele i pracownicy Paderewskiego, którzy otrzymali pamiątkowe odznaki z rąk prezesa Grupy Żagiel p. Sebastiana Podkańskiego. Nie mniejsze brawa otrzymała bardzo liczna grupa absolwentów, która co roku gości na wigilijnym spotkaniu. Pan dyrektor dr Adam Kalbarczyk podsumował dokonania uczniów w bieżącym roku szkolnym, zarówno edukacyjnych, jak i akcji charytatywnych oraz złożył wszystkim świąteczne życzenia. Piękna scenografia autorstwa p. Emilii Wiencko-Kozak współgrała ze świąteczna atmosferą na sali.

Wieczór zakończyła się składaniem życzeń, łamaniem się opłatkiem i degustacją przepysznych potraw z kuchni „Symfonii Smaku” i ciast naszych uczniów.

A jak było? Zapraszamy na RELACJĘ VIDEO:

I kilka zdjęć aut. AG

Nasze certyfikaty: