Inspirujące propozycje na aktywne spędzanie czasu

10 lipca 2020

Wakacje w Lublinie? A może planujecie wyjazd, ale dopiero w sierpniu? Jeśli nie macie pomysłu jak spędzić wolny czas w pierwszym miesiącu wakacji – nadchodzimy z pomocą. Przedstawiamy kilka inspirujących propozycji. 

Wakacje to czas, który rządzi się własnymi prawami. To jak go spędzamy zależy od indywidualnych preferencji.  Zachęcamy do skorzystania z aktualnych atrakcji naszego miasta oraz walorów przyrodniczych regionu.

Poniżej nasze propozycje na aktywne spędzanie wakacji
– to ważny czas na 100% regenerację, nowe doświadczenia i poznawanie otaczającego nas świata.

Życzymy udanych wakacji!

 

  • Wycieczki rowerowe – Kozłowiecki Park Krajobrazowy to idealne miejsce, gdzie z dala od miejskiego zgiełku można poruszać się na rowerze. Jeśli planujesz więcej wycieczek rowerowych, tutaj znajdziesz najlepsze lubelskie trasy rowerowe dla całej rodziny.
  • Spacer przyrodniczy Tajemnice Bystrzycy, idealne wydarzenie dla miłośników natury, ptaków i ciekawostek przyrodniczych.
  • Spacer po Lubelskiej starówce  – może być dla wielu klasyką, ale czy na pewno wiesz już wszystko o historii Lublina? Daj się zaprosić na wyjątkowy spacer  po Lublinie.
  • Ogród Saski zaprasza nie tylko do spacerowania – cyklicznie, co piątek w Muszli Koncertowej odbywają się warsztaty szachowe. Można doskonalić swoje umiejętności, jak również rozegrać turniej szachowy.
  • Festiwal pierogów –  w najbliższy weekend 11-12 lipca odbędzie się festiwal pierogów dla tych, którzy chętnie spróbują rarytasów z najróżniejszych zakątków świata.
  • Wakacje ze Sztukmistrzami – Karnawał Sztukmistrzów niestety w tym roku jest przesunięty na jesień, lecz jeśli Twoim marzeniem jest nauka żonglerki czy też chodzenie po linie masz szansę zapisać się na Wakacje ze Sztukmistrzami. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w różnych grupach wiekowych. Szczegółowe informacje tutaj.

 

Współpraca: