Wyjątkowe spotkanie z absolwentami!

17 marca 2017

Jednym z najlepszych dowodów potwierdzających jakość i atmosferę szkoły są pozytywne odczucia jej uczniów i absolwentów.

O tym, że nasza szkoła, Gimnazjum i Liceum Paderewski jest miejscem, do którego wraca się z wielką przyjemnością, mieliśmy okazję przekonać się podczas ostatniego koncertu Chóru Akademos, zorganizowanego z okazji 10-lecia jego istnienia. Spotkanie było wyjątkowe, ponieważ na scenie spotkali się zarówno uczniowie, jak i absolwenci Szkół. Na widowni zaś zasiadło całe grono osób, którzy doceniają codzienną pracę zespołu Nauczycieli z Pasją, jaką wkładają w rozwój uczniowskich talentów – nie tylko tych muzycznych.

Podczas utworu “You raise me up” dedykowanego przez Panią Elę wszystkim chórzystom, na scenę dołączyli chórzyści – absolwenci Szkół Paderewski. Wielu z nich nie kryło wzruszenia i przyjemności z możliwości ponownego pojawienia się w szkolnej społeczności, a także szansy na występ z wyjątkową grupą, obok tak szczególnej dyrygentki.

Dobre wykształcenie naszych uczniów, rozwijanie ich talentów oraz pasji to dla priorytety. Nie mniej ważnym wyzwaniem, które podejmujemy na co dzień, jest jednoczenie ludzi.

Niech nasze spostrzeżenia potwierdzi film, do obejrzenia którego już teraz serdecznie zapraszamy na nasz szkolny kanał YouTube!

Nasze certyfikaty: