Sukcesy sportowe

2020/20212019/20202018/20192017/20182016/20172015/2016
Sukces sportowy naszych uczniów w Badmintonie
Nasza drużyna zajęła 3. miejsce miejsce na Wojewódzkich Mistrzostwach w Badmintonie.

Uczniowie Liceum Paderewski zajęli 2. miejsce w Mistrzostwach Miasta Lublin w Badmintonie na szczeblu licealnym, natomiast uczennice zdobyły 4. miejsce.

Po raz pierwszy, ale nie ostatni drużyna nauczycielek z Gimnazjum i Liceum Paderewski wzięły udział w charytatywnym biegu Lublin Business Run 2018. Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.
Michał Mistrzem
W finale zawodów Audi Junior Tour Masters, po raz kolejny w klasyfikacji ogólnej triumfował Michał Bargenda. Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.
Sukces Michała Bargendy
Michał Bargenda uczeń klasy 3c Liceum Paderewski stanął na podium Międzynarodowych Mistrzostw Juniorów Litwy w golfie. Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.
Michał ze złotym medalem!
W finale zawodów Audi Junior Tour Masters, w klasyfikacji ogólnej triumfował Michał Bargenda. Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.
Mistrz Juniorów Litwy w golfie
Michał Bargenda uczeń klasy 2 c Liceum Paderewski wygrał Międzynarodowe Mistrzostwa Litwy Juniorów Litwy. Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.
Michał Mistrzem Polski!
 Michał Bargenda uczeń klasy 1c Liceum Paderewski, reprezentujący Sobienie Królewskie został Mistrzem Polski wygrywając wraz z drużyną  Klubowe Mistrzostwa Polski w golfie. Turniej ten odbył się w dniach 1-4 czerwca 2017 na polu golfowym Sobienie Królewskie. Klub ten zdobył  trzeci  pod rząd tytuł Mistrz Polski. Również dla Michał było to trzecie mistrzostwo klubowe w jego golfowej karierze. Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.
Sukces Kacpra w zawodach Jiu-Jitsu No Gi
Kacper Weremczuk podjął niewyrównaną walkę i wygrał. Technika zwyciężyła! Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.
Sukces szczypiornistów
Reprezentacja chłopców Liceum Paderewski w piłce ręcznej znalazła się w ćwierćfinale Mistrzostw Lublina szkół ponadgimnazjalnych. W eliminacjach zespół naszych szczypiornistów pokonał wszystkich przeciwników w swojej grupie! Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.
Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar JM Rektora UMCS
Reprezentacja dziewcząt z Liceum Paderewski wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar JM Rektora UMCS z okazji Drzwi Otwartych UMCS 2016 zajęła bardzo dobre III m-ce. Dobry występ naszych siatkarek tym bardziej zasługuje na uznanie, ponieważ w szeregach naszej drużyny zaprezentowały się dwie gimnazjalistki, które na boisku rywalizowały z o wiele starszymi zawodniczkami doskonale dając sobie radę.
Skład naszej reprezentacji: Gabriela Zakrzewska, Maudi Oyudo, Dominika Mazurek, Katarzyna Jachim, Karolina Marczak, Katarzyna Myślińska, Agata Leonowicz. Opiekun – prof. Paweł Woliński!!!