Cały dzień
15 marca 2023
Dzień: 15.03.2023 (śr.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
2 | Binięda-Przybyś Agnieszka | 1_a | Język angielski | Przyjemska Elwira | ||
4 | Binięda-Przybyś Agnieszka | 5_b|ANG2 | Opieka | 11P | Niczyporuk Elżbieta | plakaty z j.angielskiego |
5 | Binięda-Przybyś Agnieszka | 6_a|ANG4 | Język angielski | 11P | Szostak Kamil | |
5 | Binięda-Przybyś Agnieszka | 6_b|ANG4 | Język angielski | 11P | Szostak Kamil | |
5 | Binięda-Przybyś Agnieszka | 6_c|ANG4 | Język angielski | 11P | Szostak Kamil | |
7 | Binięda-Przybyś Agnieszka | 2_b | Opieka | 105P | Krupa Anna | |
3 | Górecka Justyna | 5_a|ANG5 | Język angielski | 210P | Wałdowska Sylwia | |
3 | Górecka Justyna | 5_b|ANG5 | Język angielski | 210P | Wałdowska Sylwia | |
3 | Górecka Justyna | 5_c|ANG5 | Język angielski | 210P | Wałdowska Sylwia | |
5 | Górecka Justyna | 6_a|ANG5 | Język angielski | 202P | White Mark | |
5 | Górecka Justyna | 6_b|ANG5 | Język angielski | 202P | White Mark | za nieobecny oddział |
5 | Górecka Justyna | 6_c|ANG5 | Język angielski | 202P | White Mark | |
7 | Górecka Justyna | 7_b | Język angielski | 22L | White Mark | |
1 | Janiszewska-Koper Anna | 6_c | Język polski | 13P | Olejnik Katarzyna | |
2 | Janiszewska-Koper Anna | 6_c | Język polski | 13P | Olejnik Katarzyna | |
5 | Janiszewska-Koper Anna | 8_d | Język angielski | 13P | Krzemińska Magdalena | za nieobecny oddział + dyżur 1. piętro MSP 12:15-12:40 |
6 | Janiszewska-Koper Anna | 6_a | Język angielski | 13P | Przyjemska Elwira | za nieobecny oddział |
7 | Janiszewska-Koper Anna | 6_a | Plastyka | 13P | Kidyba Marta | |
4 | Nazaruk Elżbieta | 8_a | Matematyka | 29L | Wołoszyn Iwona | za nieobecny oddział |
2 | Orłowski Michał | 1D | Język angielski | Gondek-Błaszków Barbara | ||
3 | Orłowski Michał | 4C|FIZ HL | Fizyka | 30L | Okienko dla uczniów | |
3 | Orłowski Michał | 4D|FIZ HL | Fizyka | Okienko dla uczniów | ||
4 | Orłowski Michał | 4C|FIZ HL | Fizyka | 30L | Okienko dla uczniów | |
4 | Orłowski Michał | 4D|FIZ HL | Fizyka | Okienko dla uczniów | ||
5 | Orłowski Michał | 7_a | Biologia | 28L | Deruś Magdalena | + dyżur 1kd LO |
5 | Pikula Magdalena | 4B|HISZP B SL | Język hiszpański | 14L | Okienko dla uczniów | |
5 | Pikula Magdalena | 4C|HISZP B SL | Język hiszpański | 14L | Okienko dla uczniów | |
5 | Pikula Magdalena | 4D|HISZP B SL | Język hiszpański | Okienko dla uczniów | ||
6 | Pikula Magdalena | 4B|HISZP B SL | Język hiszpański | 14L | Okienko dla uczniów | |
6 | Pikula Magdalena | 4C|HISZP B SL | Język hiszpański | 14L | Okienko dla uczniów | |
6 | Pikula Magdalena | 4D|HISZP B SL | Język hiszpański | Okienko dla uczniów | ||
7 | Pikula Magdalena | 4_a|HISZP3 | Język hiszpański | 210P | Stępień Anna | |
7 | Pikula Magdalena | 4_b|HISZP3 | Język hiszpański | 17P | Puchala Agata | |
7 | Pikula Magdalena | 4_c|HISZP3 | Język hiszpański | 210P | Stępień Anna | |
8 | Pikula Magdalena | 1A|HISZP3 | Język hiszpański | 9L | Puchala Agata | złączenie grup |
8 | Pikula Magdalena | 1C|HISZP3 | Język hiszpański | 9L | Puchala Agata | złączenie grup |
3 | Sadurski Jakub | 8_d | Matematyka | 27L | Wołoszyn Iwona | za nieobecny oddział + dyżur 1kd LO |
2 | Snyman Jacobus | 4_a|ANG1 | Język angielski | 22P | Ogorzałek Bartosz | + dyżur 1. piętro (9:35-9:50) |
3 | Snyman Jacobus | 5_b|ANG2 | Opieka | Lampart Magdalena | za nieobecny oddział plakaty z j.angielskiego | |
4 | Snyman Jacobus | 5_a|ANG5 | Język angielski | 209P | Wałdowska Sylwia | |
4 | Snyman Jacobus | 5_b|ANG5 | Język angielski | Wałdowska Sylwia | ||
4 | Snyman Jacobus | 5_c|ANG5 | Język angielski | 22P | Wałdowska Sylwia | |
5 | Snyman Jacobus | 6_a|ANG3 | Język angielski | 11P | Szostak Kamil | + dyżur łącznik 12:15-12:40 |
5 | Snyman Jacobus | 6_b|ANG3 | Język angielski | 11P | Szostak Kamil | |
5 | Snyman Jacobus | 6_c|ANG3 | Język angielski | 11P | Szostak Kamil | |
6 | Snyman Jacobus | 4A|ANG1 | Język angielski | 40L | Chmielewska Diana | złączenie grup |
8 | Snyman Jacobus | 4C|ANG5 | Język angielski | 1L | Okienko dla uczniów | |
8 | Snyman Jacobus | 4D|ANG5 | Język angielski | Okienko dla uczniów | ||
3 | Tobiasz Alicja | 4_c | Historia | 16P | Wąsik Edyta | za nieobecny oddział |
6 | Wiencko-Kozak Emilia | 4_a | Plastyka | 210P | Kidyba Marta | |
5 | Wojciechowska Anna | 7_b | Opieka | 17P | Jabłońska Anna | |
6 | Wojciechowska Anna | 4_c | Opieka | 17P | Aleksiejuk Anna | + dyżur stołówka 12:15-12:40 |
7 | Wojciechowska Anna | 3A | Podstawy przedsiębiorczości | 24L | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Wojciechowska Anna | 3A | Podstawy przedsiębiorczości | 24L | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Wójcik Adrianna | 4_b | Matematyka | 11P | Nosowska Alina | za nieobecny oddział |
7 | Wójcik Adrianna | 7_a | Informatyka | 11P | Wojak Magdalena | za nieobecny oddział |
2 | Wróblewska-Karpowicz Joanna | 4_a|ANG2 | Język angielski | 12P | Ogorzałek Bartosz | za nieobecny oddział |
4 | Wróblewska-Karpowicz Joanna | 8_d|ANG6 | Język angielski | 13P | Przyjemska Elwira | |
5 | Wróblewska-Karpowicz Joanna | 6_a|ANG2 | Język angielski | 202P | White Mark | za nieobecny oddział |
5 | Wróblewska-Karpowicz Joanna | 6_b|ANG2 | Język angielski | 202P | White Mark | za nieobecny oddział |
5 | Wróblewska-Karpowicz Joanna | 6_c|ANG2 | Język angielski | 202P | White Mark | za nieobecny oddział |
8 | Wróblewska-Karpowicz Joanna | 7_a | Godzina z wychowawcą | 29L | Osiak Daria | |
1 | Zdeb Katarzyna | 6_b | Wychowanie do życia w rodzinie | 17P | Lampart Magdalena | |
2 | Zdeb Katarzyna | 6_b | Język angielski | 17P | Szostak Kamil | |
5 | Zdeb Katarzyna | 5_b | Wychowanie do życia w rodzinie | 210P | Krupa Anna | |
6 | Zdeb Katarzyna | 6_c | Opieka | 24P | Wiśniewska Ewa | za nieobecny oddział |
7 | Zdeb Katarzyna | 6_c | Matematyka | 24P | Smyk Marta | |
6 | Rogala Robert | 7_a | Język angielski | 29L | White Mark | |
8 | Rogala Robert | 7_c | Edukacja dla bezpieczeństwa | 202P | Uczniowie zwolnieni do domu |
Autor wydarzenia: Joanna Wróblewska, dodano: 14 marca 2023, 13:03