Cały dzień
29 maja 2023
Dzień: 29.05.2023 (pon.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Górecka Justyna | 6_a|ANG5 | Język angielski | 210P | Binięda-Przybyś Agnieszka | |
1 | Górecka Justyna | 6_b|ANG5 | Język angielski | 210P | Binięda-Przybyś Agnieszka | |
1 | Górecka Justyna | 6_c|ANG5 | Język angielski | 210P | Binięda-Przybyś Agnieszka | |
2 | Górecka Justyna | 6_a|ANG5 | Język angielski | 13P | Bysiecka Katarzyna | |
2 | Górecka Justyna | 6_b|ANG5 | Język angielski | 13P | Bysiecka Katarzyna | |
2 | Górecka Justyna | 6_c|ANG5 | Język angielski | 13P | Bysiecka Katarzyna | |
3 | Górecka Justyna | 7_b|ANG3 | Język angielski | 23L | Przyjemska Elwira | |
4 | Górecka Justyna | 4_c|ANG1 | Wychowanie fizyczne | Komor Grzegorz | ||
5 | Górecka Justyna | 4_c|ANG1 | Język angielski | 202P | Bysiecka Katarzyna | |
6 | Górecka Justyna | 5_a|ANG5 | Język angielski | 17P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
6 | Górecka Justyna | 5_b|ANG5 | Język angielski | 17P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
6 | Górecka Justyna | 5_c|ANG5 | Język angielski | 17P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
7 | Górecka Justyna | 5_a|ANG5 | Język angielski | 17P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
7 | Górecka Justyna | 5_b|ANG5 | Język angielski | 17P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
7 | Górecka Justyna | 5_c|ANG5 | Język angielski | 17P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
4 | Janiszewska-Koper Anna | 6_c | Plastyka | 13P | Wiencko-Kozak Emilia | |
5 | Janiszewska-Koper Anna | 6_a | Matematyka | 24P | Smyk Marta | |
6 | Janiszewska-Koper Anna | 6_a | Biologia | 24P | Deruś Magdalena | |
5 | Nazaruk Elżbieta | 6_b | Biologia | 25L | Deruś Magdalena | |
1 | Ogorzałek Bartosz | 4_b|ANG1 | Opieka | 13P | Krupa Anna | zajęcia z pedagogiem |
2 | Ogorzałek Bartosz | 4_b|ANG1 | Język angielski | 22P | Snyman Jacobus | |
3 | Ogorzałek Bartosz | 7_a|ANG4 | Język angielski | 13P | Bysiecka Katarzyna | |
3 | Ogorzałek Bartosz | 7_c|ANG4 | Język angielski | 13P | Bysiecka Katarzyna | |
5 | Ogorzałek Bartosz | 4_a|ANG1 | Język angielski | 13P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
6 | Ogorzałek Bartosz | 5_a|ANG1 | Język angielski | 13P | Binięda-Przybyś Agnieszka | |
7 | Ogorzałek Bartosz | 5_a|ANG1 | Język angielski | 13P | Binięda-Przybyś Agnieszka | + dyżur szatnia 14:15 |
1 | Szostak Kamil | 6_a|ANG3 | Język angielski | 14P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
1 | Szostak Kamil | 6_b|ANG3 | Język angielski | 14P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
1 | Szostak Kamil | 6_c|ANG3 | Język angielski | 14P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
2 | Szostak Kamil | 6_a|ANG3 | Język angielski | 27L | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
2 | Szostak Kamil | 6_b|ANG3 | Język angielski | 37L | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
2 | Szostak Kamil | 6_c|ANG3 | Język angielski | 27L | Wróblewska-Karpowicz Joanna | + dyżur łącznik 9:35-9:50 |
4 | Szostak Kamil | 3_c | Język angielski | 111P | Bysiecka Katarzyna | |
5 | Szostak Kamil | 2_c | Język angielski | 103P | Przyjemska Elwira | |
6 | Szostak Kamil | 5_c|ANG2 | Język angielski | 24P | Przyjemska Elwira | za nieobecny oddział |
1 | Wałdowska Sylwia | 4_b|ANG2 | Opieka | 209P | Krupa Anna | zajęcia z pedagogiem |
2 | Wałdowska Sylwia | 1_b | Język angielski | Przyjemska Elwira | + dyżur sklepik 9:35-9:50 | |
4 | Wałdowska Sylwia | 4_c|ANG2 | Wychowanie fizyczne | 209P | Komor Grzegorz | |
5 | Wałdowska Sylwia | 4_c|ANG2 | Język angielski | 209P | Bysiecka Katarzyna | |
7 | Wałdowska Sylwia | 5_a|ANG4 | Język angielski | 28L | Przyjemska Elwira | |
7 | Wałdowska Sylwia | 5_b|ANG4 | Język angielski | 209P | Przyjemska Elwira | |
7 | Wałdowska Sylwia | 5_c|ANG4 | Język angielski | 28L | Przyjemska Elwira | |
1 | Wąsik Edyta | 5_a | Matematyka | 15P | Nosowska Alina | |
3 | Wąsik Edyta | 5_b | Plastyka | 15P | Wiencko-Kozak Emilia | |
4 | Wąsik Edyta | 7_b | Informatyka | 10P | Wojak Magdalena | |
5 | Wąsik Edyta | 5_c | Historia | 15P | Rybka Marzenna | |
6 | Wąsik Edyta | 6_b | Filozofia | 12P | Prochowicz Jolanta | |
7 | Wąsik Edyta | 7_c | Matematyka | 15P | Smyk Marta | |
4 | Wołoszyn Iwona | 7_c | Historia | 27L | Rybka Marzenna | |
5 | Wołoszyn Iwona | 7_b | Fizyka | 27L | Orłowski Michał | |
6 | Wołoszyn Iwona | 7_b | Matematyka | 27L | Smyk Marta | |
1 | Wójcik Adrianna | 7_a | Chemia | 9L | Marcewicz-Kuba Agnieszka | + dyżur LO 1kd 9:35-9:50 |
2 | Wójcik Adrianna | 7_b | Chemia | 9L | Marcewicz-Kuba Agnieszka | |
4 | Wójcik Adrianna | 4_b | Przyroda | 11P | Piechnik Karolina | plakat z przyrody |
5 | Wójcik Adrianna | 4_b | Przyroda | 11P | Prochowicz Jolanta | plakat z przyrody |
6 | Wójcik Adrianna | 4_a | Przyroda | 11P | Rybka Marzenna | plakat z przyrody |
Autor wydarzenia: Joanna Wróblewska, dodano: 28 maja 2023, 14:05