Maciąg Damian

d.maciag@paderewski.lublin.pl
  • religia

Motto: Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, to powiedz mu, co planujesz. Amores Perros

Iwona Filip

i.filip@paderewski.lublin.pl
  • edukacja wczesnoszkolna
  • wychowawczyni klasy 3a

Motto: Kiedy widzę przed sobą człowieka, nieważne jest, ile wie. Człowiek to nie encyklopedia. Ale ważne, kim jest. Antoine de Saint-Exupéry

Paulina Gawron

p.gawron@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej

Motto:

Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami

Ewelina Górska

e.gorska@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki. Paul Michael Zulehner

Anna Jabłońska

a.jablonska@paderewski.lublin.pl
  • bibliotekarka

Motto: W codziennym trudzie, w wysiłku umysłu, woli serca – obraz dziecka pozostaje dla człowieka natchnieniem i źródłem nadziei. Św. Jan Paweł II

Piotr Jankowski

p.jankowski@paderewski.lublin.pl
  • wychowawca świetlicy szkolnej
  • nauczyciel wspomagający

Motto: Kto wierzy w dobroć człowieka, ten stwarza dobroć w człowieku. Jean-Paul Sartre

Joanna Jawiczuk

j.jawiczuk@paderewski.lublin.pl
  • filozofia
  • etyka
  • bibliotekarka

Motto: Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało. Janusz Korczak

Marta Kidyba

m.kidyba@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej

Motto: Nigdy nie zapominaj się uśmiechać, bo dzień, w którym tego nie zrobisz jest dniem straconym. Charlie Chaplin

Magdalena Klimkiewicz

m.klimkiewicz@paderewski.lublin.pl
  • psycholożka

Motto: Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam. (,,Do kołyski” zespołu Dżem)

Magda Kłębokowska-Kisiel

m.klebokowska@paderewski.lublin.pl
  • edukacja wczesnoszkolna
  • wychowawczyni klasy 3c

Motto: Człowiek jest takim, jakim jest jego działanie, człowiek nie jest niczym innym niż jego życie. Jean-Paul Sartre