Aleksandra z klasy 8c laureatką Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „UNIfikacja Fizyki”

10 kwietnia 2026

Aleksandra Dziduszko z klasy 8c została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „UNIfikacja Fizyki”. Nasza uczennica wykazała się dużą wiedzą z zakresu fizyki oraz astronomii. Serdecznie gratulujemy!

 

Konkurs został zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

 

Współpraca: