Drużyna z MSP Paderewski zdobyła złoto na Igrzyskach Młodzieży: koszykówka 3×3

29 kwietnia 2026

Drużyna chłopców z MSP Paderewski zdobyła złoto na Mistrzostwach Lublina. Nasi uczniowie zajęli I miejsce na Igrzyskach Młodzieży w kategorii koszykówka 3×3. Serdecznie gratulujemy!

 

Drużyna chłopców dała świetny przykład współpracy na boisku. Wystąpili w składzie: Leon (klasa 8b), Ignacy (klasa 7c), Mikołaj (klasa 8b), Kacper (klasa 7a).

Przed nimi finał, w czasie którego zmierzą się z najlepszymi drużynami z województwa. Trzymamy kciuki!

 

Współpraca: