Drużyna z MSP Paderewski zdobyła złoto na Igrzyskach Młodzieży: koszykówka 3×3
29 kwietnia 2026Drużyna chłopców z MSP Paderewski zdobyła złoto na Mistrzostwach Lublina. Nasi uczniowie zajęli I miejsce na Igrzyskach Młodzieży w kategorii koszykówka 3×3. Serdecznie gratulujemy!
Drużyna chłopców dała świetny przykład współpracy na boisku. Wystąpili w składzie: Leon (klasa 8b), Ignacy (klasa 7c), Mikołaj (klasa 8b), Kacper (klasa 7a).
Przed nimi finał, w czasie którego zmierzą się z najlepszymi drużynami z województwa. Trzymamy kciuki!












