Drużyny z MSP Paderewski zdobyły złoty i srebrny medal na zawodach biegów przełajowych
27 kwietnia 2026Uczennice i uczniowie z MSP Paderewski spisali się rewelacyjnie w wojewódzkich rozgrywkach sportowych w kategorii biegi przełajowe. Do szkoły wrócili ze złotym oraz srebrnym medalem, a także nagrodą indywidualną. Serdecznie gratulujemy!
W kategorii Igrzyska Dzieci 2015 i młodsi drużyna dziewczyn z naszej szkoły okazały się najlepszą drużyną w województwie lubelskim. Uczennice zdobyły złoty medal, a w nagrodę 28 kwietnia wystartują w Bydgoszczy w finale ogólnopolskim. Będą rywalizować z 16 najlepszymi drużynami w Polsce. Trzymamy kciuki!
W skład drużyny wchodzą: Julia (klasa 4c), Hanna (klasa 5a), Izabela (klasa 4b), Antonina (klasa 4b), Alicja (klasa 4a), Wiktoria (klas 4a)
Świetnie spisali się również chłopcy z tego samego rocznika, którzy zajęli 2 miejsce w województwie.
W skład drużyny wchodzą: Wojciech (klasa 4c), Hubert (klasa 4a), Edmund (klasa 4a), Konstanty (klas 4a), Adam (klasa 4a), Michał (klasa 4a)
Ogromny sukces osiągnął Ignacy z klasy 7c, który w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców zajął III miejsce w kategorii indywidualnej, zdobywając brązowy medal. Należy zaznaczyć, że Ignacy rywalizował ze starszymi od siebie o rok zawodnikami, co tym bardziej świadczy o jego ogromnym osiągnięciu. Brawo!




















