Dzień Chłopaka pełen niespodzianek w Szkole Podstawowej Paderewski

1 października 2018

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. Wszystkie dziewczynki z klas pierwszych przygotowały z tej okazji dla swoich kolegów małe przyjęcia. Były ciasta, ciasteczka, muffinki, soki i przepyszne kanapeczki.

Każdy chłopiec dostał miłą niespodziankę w postaci medalu „super chłopak” lub gry. Po obiedzie pani Ewelina Górska – nasza niezastąpiona Pani Pszczoła ? – przygotowała szereg atrakcji na świeżym powietrzu: wyścigi, rzut butem, przeciąganie liny, zbijak, rozgrywki piłki nożnej – to tylko niektóre atrakcje sportowe.

Nie było przegranych ani wygranych. Każdy pierwszaczek zajął pierwsze miejsce za wolę walki, świetną zabawę i uśmiech na twarzy. Chłopakom dużym i małym życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

Uczniowie klasy 4b i 4d Szkoły Podstawowej Paderewski wybrali się 28 września do kręgielni „Masters” w Centrum Handlowym Olimp, żeby świętować Dzień Chłopka. Ponieważ była słoneczna pogoda, trasę w obie strony pokonaliśmy pieszo.

Gra w kręgle to wspaniała zabawa oraz doskonała okazja do integracji. Poznaliśmy zasady gry i dopingowaliśmy się wzajemnie. W przerwie zajadaliśmy się przepyszną pizzą. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Chłopcy otrzymali również drobne upominki od koleżanek z klasy.

Ten dzień był bardzo szczególny nie tylko dla naszych chłopaków, ale dla nas wszystkich. Nie możemy się doczekać kolejnego wyjścia w tak doborowym towarzystwie.

Klasa 5b świętowała tegoroczny Dzień Chłopaka na Starym Mieście w Lublinie. Z tej okazji uczniowie wybrali się do miejsca tajemnic i trudnych zagadek, czyli do „Let Me Out” przy ulicy Złotej.

Podzieleni na grupy próbowali za pomocą własnej pomysłowości znaleźć wyjście z trudnej, a niekiedy strasznej sytuacji. Na szczęście wszystkim po niecałej godzinie udało się wydostać z zamknięcia.

Głodni po wrażeniach z escape room’ów poszli na pizzę, która smakowała wybornie. Po wszystkich atrakcjach wrócili do szkoły. Świętowanie udało się na całego – nawet pogoda była po ich stronie.