III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3
17 kwietnia 2026Reprezentacja dziewcząt z klas 7 i 8 z MSP Paderewski wywalczyła III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3. To ogromne osiągnięcie, które jest efektem ich zaangażowania, determinacji oraz świetnej współpracy na boisku.
W skład drużyny wchodzą: Ida, Michalina oraz Gabriela z klasy 8, a także Barbara z klasy 7.
Nasze zawodniczki pokazały prawdziwego ducha walki, do końca każdej rozgrywki walcząc o jak najlepszy wynik. Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych!









