Integracja klas IV

26 czerwca 2017

Tuż przed wakacjami uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej Paderewski spędzili cały dzień na integracji. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami i panią Anią ruszyli na podbój Lublina. Już sam przejazd autobusem MPK wzbudził niemałe emocje współpasażerów i dzieciaków.

Najpierw odwiedziliśmy lodziarnię, która specjalnie dla nas otworzyła swoje drzwi poza oficjalnym czasem pracy. Dziękujemy za cierpliwość i otwartość dla młodych klientów 🙂 Następnie mieliśmy możliwość zobaczyć przygotowania telewizyjnych redaktorów do „wejścia na żywo” przed lubelskim ratuszem.

Kolejnym punktem spaceru był wyremontowany Plac Litewski. W drodze Krakowskim Przedmieściem towarzyszyli nam sympatyczni, szwedzcy kibice, którzy przyjechali do Lublina na mecze organizowane w ramach Mistrzostw UEFA 21. Nowy centralny plac Lublina zachwycił wszystkich. Kilka chwil przy fontannach i ruszyliśmy dalej.

Ostatnim punktem naszego spaceru była Filharmonia Lubelska, gdzie uczestniczyliśmy w widowisku tematycznie związanym z Dniem Muzyki.

Pogoda i humory dopisały, a my lubimy się jeszcze bardziej! Teraz wakacje, do zobaczenia we wrześniu!:)