Nietypowe podsumowanie roku w klasach 1c i 2a [WIDEO]

25 czerwca 2020

Ten rok szkolny u każdego zakończył się inaczej niż zwykle. Jak w tej rzeczywistości podsumować miniony rok? Czy można sobie podziękować w inny sposób niż przemawiając na tradycyjnej akademii? Sprawdźmy jak wyglądało to w klasie 1c i 2a.

W naszej szkole nie brakuje życzliwości i ciepłych relacji. Poniżej dwa filmy przedstawiające jak serdecznie potrafią sobie wzajemnie podziękować nauczyciele i uczniowie za wspólne chwile w minionym roku szkolnym. Zapraszamy do oglądania!

Małgorzata Modrzyńska, wychowawczyni klasy 1c przygotowała dla uczniów materiał podsumowujący rok wspólnej pracy – to wspomnienie z realizowanych projektów, wycieczek edukacyjnych i wielu przyjemnie spędzonych dni. Nie zabrakło też podziękowań i życzeń.

 

 

Przepiękną niespodziankę przygotowali także uczniowie klasy 2a dla swojej wychowawczyni – Pani Iwony Filip, która nie kryła wzruszenia oglądając wypowiedzi swoich uczniów.

 

 

Wszystkim uczniom naszej szkoły dziękujemy za ten niezwykły rok szkolny oraz życzymy przyjemnego odpoczynku i nabrania sił do nowych wyzwań.