Pierwszaki podbijają Warszawę [ZDJĘCIA]

11 marca 2019

7 marca uczniowie klas pierwszych udali się do Warszawy. Głównym celem wycieczki była wizyta w Teatrze Polskim na sztuce w reżyserii Przemysława Wyszyńskiego pt. Ferdynand Wspaniały.

Wszyscy przekonaliśmy się, że psy potrafią robić różne rzeczy – takie typowo psie oraz bardziej ludzkie. Po przedstawieniu zjedliśmy przepyszny obiad, po którym udaliśmy się na PGE Stadion Narodowy. Mieliśmy okazję przejść Trasą Piłkarza – piłkarskie emocje. W tym momencie chyba każdy czuł się jak gwiazda najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Podczas trasy zobaczyliśmy m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy.

Oglądaliśmy samo boisko, na którym niestety nie było trawy, ale i tak wielkość stadionu robiła na nas duże wrażenie. Mieliśmy również możliwość zwiedzenia szatni piłkarzy, gdzie wisiały koszulki naszej reprezentacji, łazienek, sali do masażu i specjalnego pokoju z kilkunastoma wannami wbudowanymi w podłogę, służącymi do relaksacji przed i po meczu.

Po zwiedzaniu stadionu udaliśmy się do sklepiku, gdzie z pewnością każdy znalazł coś dla siebie przywożąc pamiątkę dla siebie i swoich bliskich. W drodze powrotnej w Jakubowej Izbie zjedliśmy smaczną kolację a w późnych godzinach wieczornych szczęśliwie dojechaliśmy pod szkołą, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice.

Wycieczka była bardzo udana, a my już dzisiaj zastanawiamy się, gdzie nasze wychowawczynie zabiorą nas kolejnym razem…