Wyniki pierwszego etapu olimpiad kuratoryjnych

20 października 2019

Przedstawiamy listę uczniów, zakwalifikowanych do II etapu konkursów przedmiotowych w MSP Paderewski (rok szkolny 2019/2020).

KLASA 6A:

  • Barczyński Mateusz – konkursy: języka angielskiego, matematyczny

KLASA 6B:

  • Misiura Bartłomiej: konkurs języka angielskiego
  • Teperek Tymon: konkurs języka angielskiego
  • Galant Maria – konkurs biologiczny
  • Lewandowska Michalina – konkurs biologiczny

KLASA 6C:

  • Fink Wiktoria – konkurs języka angielskiego
  • Stoma Julia-  konkurs języka angielskiego

KLASA 7A:

  • Hołysz Adrian – konkurs języka angielskiego
  • Markisz Maksymilian – konkurs matematyczny
  • Mirosław Wiktoria – konkursy: języka angielskiego, języka hiszpańskiego, matematyczny
  • Schwabe Antoni – konkurs języka angielskiego
  • Sokołowska Julia – konkurs polonistyczny
  • Świerk Jakub – konkursy języka angielskiego, historyczny
  • Tarasiuk Weronika – konkurs języka angielskiego
  • Ziółkowski Piotr – konkurs historyczny

KLASA 7B:

  • Chimiuk Weronika – konkursy: języka angielskiego, historyczny
  • Janeczek Katarzyna – konkurs języka angielskiego
  • Pietras Julia – konkurs języka angielskiego
  • Snyman Laura – konkurs języka angielskiego
  • Urban Weronika – konkursy: języka angielskiego, języka hiszpańskiego, matematyczny, polonistyczny
  • Ząbek Justyna – konkursy: języka angielskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego

KLASA 7C:

  • Karwan Dominika – konkurs języka angielskiego
  • Kowalczuk Konrad – konkurs matematyczny
  • Walawska Jagoda – konkurs języka angielskiego

KLASA 8A:

  • Binięda Bartosz – konkurs języka angielskiego
  • Bogusiewicz Olga – konkursy: języka angielskiego, polonistyczny
  • Dworak- Bahan Hanna – konkursy: języka angielskiego, języka niemieckiego
  • Kocik Iga – konkurs języka angielskiego
  • Lipiec Weronika – konkurs języka angielskiego
  • Mazur Wiktor – konkurs języka angielskiego
  • Mizerska Paulina – konkursy: języka angielskiego, chemiczny, matematyczny, języka niemieckiego
  • Olszewska Natalia – konkurs języka hiszpańskiego
  • Pojmaj Blanka – konkursy: języka angielskiego, języka hiszpańskiego
  • Skiba Natalia – konkurs języka angielskiego
  • Starownik Adam – konkurs języka angielskiego
  • Teperek Nina – konkursy: języka angielskiego, języka niemieckiego, polonistyczny

KLASA 8B:

  • Boguszewski – konkurs języka hiszpańskiego
  • Czuraszkiewicz Anna – konkursy: języka angielskiego, języka niemieckiego, polonistyczny
  • Kozieł Anna – konkursy: języka angielskiego, matematyczny
  • Miąsik Mikołaj – konkurs języka angielskiego
  • Murdza Kamila – konkursy: języka angielskiego, biologiczny, języka niemieckiego
  • Piskorowska Maja – konkursy: języka angielskiego, biologiczny, chemiczny, języka hiszpańskiego, matematyczny, polonistyczny
  • Podkańska Zuzanna – konkurs języka angielskiego
  • Rudź Roksana – konkurs języka angielskiego
  • Sadurska Weronika – konkursy: języka angielskiego, historyczny, języka niemieckiego
  • Woźniak Wiktoria – konkursy: języka angielskiego, języka hiszpańskiego

KLASA 8C:

  • Cudna Zuzanna – konkurs języka angielskiego
  • Fortuna Laura – konkurs języka angielskiego
  • Gromek Patrycja – konkurs języka angielskiego
  • Grymuza Euzebiusz – konkurs języka angielskiego
  • Kalinowska Ewelina – konkurs języka angielskiego
  • Kędzior Maja – konkursy: języka angielskiego, matematyczny, polonistyczny
  • Makos Mikołaj – konkursy: języka angielskiego, historyczny, matematyczny
  • Miciuk Lena – konkursy: języka angielskiego, polonistyczny
  • Pik Kalina – konkurs języka angielskiego
  • Raczkowska Alicja – konkurs języka angielskiego
  • Węgorek Maja – konkurs języka angielskiego