Wystawa pokonkursowa Szkolnego Konkursu Plastycznego „Zimowe marzenia”
16 lutego 2026Serdecznie zapraszamy na wystawę pokonkursową prac powstałych w ramach Szkolnego Konkursu Recytatorskiego i Plastycznego „Zimowe marzenia”. Prace plastyczne wykonane na papierze przez uczniów klas 1-8 zostały wywieszone w Domu Kultury Czechów w Lublinie, przy ul. Kiepury, na pierwszym piętrze. Natomiast prace na płótnie można podziwiać w bibliotece MSP im. Paderewskiego.
Wystawę będzie można oglądać do 15 marca.
Organizacja wystawy jest dla nas ogromnym powodem do dumy i podkreśla, jak wysoki poziom zaprezentowali uczestnicy konkursu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, kreatywność i włożone serce w przygotowanie swoich prac.
Zapraszamy uczniów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia wystawy!







