Wystawa pokonkursowa Szkolnego Konkursu Plastycznego „Zimowe marzenia”

16 lutego 2026

Serdecznie zapraszamy na wystawę pokonkursową prac powstałych w ramach Szkolnego Konkursu Recytatorskiego i Plastycznego „Zimowe marzenia”. Prace plastyczne wykonane na papierze przez uczniów klas 1-8 zostały wywieszone w Domu Kultury Czechów w Lublinie, przy ul. Kiepury, na pierwszym piętrze. Natomiast prace na płótnie można podziwiać w bibliotece MSP im. Paderewskiego.

 

Wystawę będzie można oglądać do 15 marca.

Organizacja wystawy jest dla nas ogromnym powodem do dumy i podkreśla, jak wysoki poziom zaprezentowali uczestnicy konkursu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, kreatywność i włożone serce w przygotowanie swoich prac.

Zapraszamy uczniów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia wystawy!

Współpraca: