Zaproszenie na wernisaż i wystawę „Co nam w duszy się maluje”

11 maja 2026

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę artystyczną uczniów świetlicy klas 2 z MSP Paderewski w Lublinie pt. „Co nam w duszy się maluje”. Wernisaż odbędzie się 16 maja w godzinach 10:00-11:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM Czechów (Galeria Asamblaż) przy ul. Kiepury 5A.

 

Przewidziane spotkanie z autorami, happening oraz drobny poczęstunek.

Wystawę będzie można oglądać do 3 czerwca.

 

Organizatorkami są wychowawczynie świetlicowe: Patrycja Malinowska i Karolina Cosciug.

Współpraca: