j. angielski

Katarzyna Bysiecka

k.bysiecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynatorka nauczania przedmiotowego

Motto: Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany. Joseph Campbell

Anna Czajkowska

a.czajkowska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • język hiszpański

Motto: Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu. Antoni Czechow

Barbara Gondek-Błaszków

b.gondek@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • trener MYP Language acquisition w IBO (workshop leader)
  • ko-lider zespołu języków obcych

Motto: “Nie możesz człowieka nau­czyć nicze­go. Możesz mu tyl­ko pomóc odnaleźć to w sobie”. Galileusz

Magdalena Krzemińska

m.krzeminska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynator Programu międzynarodowego IB Middle Years Programme (IB MYP)
  • koordynator Service as Action i Community Project (ZPE )

Motto: Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro, ucz się tak, jakbyś miał żyć wieczność. M. Ganhdi

Aneta Miśkiewicz

a.miskiewicz@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • certyfikowany egzaminator TELC

Motto: Zawsze staraj się zachować wewnętrzny spokój, a nikt i nic nie zwiedzie cię z właściwej drogi.

Sylwia Rytko-Siodłowska

s.rytko@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • opiekun zajęć doskonalących z języka angielskiego

Motto: “Szczęście jest w tysiącu drobiazgach tworzących mozaikę życia codziennego” Maria Konopnicka

Jaco Snyman

j.snyman@paderewski.lublin.pl
  • native speaker j.angielskiego

Motto: Yesterday’s the past, tomorrow’s the future, but today is a gift. That’s why it’s called the present. Master Oogway (“Kung Fu Panda”)

Sylwia Wałdowska

s.waldowska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem. Phil Bosmans

Mark White

m.white@paderewski.lublin.pl
  • native speaker języka angielskiego
  • opiekun warsztatów piosenki angielskiej

Monika Wiśniowska

m.wisniowska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Wielu chciałoby być poławiaczami pereł, lecz tylko nieliczni nie boją się głębin. K. Prynda