wychowanie fizyczne

Łukasz Achruk

l.achruk@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: “Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” św. Augustyn

Katarzyna Dmoch

k.dmoch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • gimnastyka korekcyjna

Motto: W życiu można sobie zawsze wszystko wytłumaczyć i iść przez życie z radością serca.

Ewelina Górska

e.gorska@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki. Paul Michael Zulehner

Grzegorz Komor

g.komor@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Inwestujemy w to, co najcenniejsze… ludzi.

Patrycja Paluch

p.paluch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: W życiu jak na rowerze – poruszaj się naprzód, by zachować równowagę.

Karolina Piechnik

k.piechnik@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Myśl mądrze, postępuj mądrze, żyj mądrze – to moja własna zasada

Krystsina Repelewska

k.repelewska@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Wielka siła nie czyni z Ciebie Mistrza, porażka nie czyni Cię przegranym

Robert Rogala

r.rogala@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • opiekun koła SKS - koszykówka
  • lider zespołu przedmiotowego wf
  • wychowawca klasy 3a program polski

Motto: Lubię być sobą.