Szkoleniowy Oxford – punting & tower

17 lipca 2017

Zapraszamy na ostatnią już relację naszych nauczycielek z pobytu w Oxfordzie.

Ostatnie dni naszego pobytu w Oxfordzie postanowiłyśmy spędzić bardzo aktywnie, korzystając z każdej, wolnej chwili. Odskocznią od długich, pieszych wędrówek po zakamarkach miasta był punting – spływ łódkami po Tamizie w centrum Oxfordu. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie przytoczyły kilku ciekawostek. Punting – pochodzi od słowa “punt”, co oznacza długą i wąską łódkę (odpychana od dna kilkumetrowym drągiem), na której kiedyś spławiano wszelkie dobra na południe kraju.

Nie tracąc czasu, w drodze powrotnej ze spływu, postanowiłyśmy wejść na wieżę widokową w kościele – University Church of St. Mary the Virgin. Droga na górę wieży prowadziła krętymi i bardzo wąskimi schodami, ale to co ujrzałyśmy po osiągnięciu celu warte było każdego wysiłku.

To było już ostatnie popołudnie w Oxfordzie.

Wkrótce ukaże się nasz reportaż z części szkoleniowej naszego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do ostatniej już galerii zdjęć:

 

Szkolenie i pobyt nauczycielek Gimnazjum Paderewski realizowane są w ramach projektu “Wzrost kompetencji pedagogicznych i organizacyjnych kadry Prywatnego Gimnazjum im. I. J. Paderewskiego w Lublinie” realizowanego w ramach programu operacyjnego wiedza edukacja rozwój, oś IV innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa działanie: 4.2 programy mobilności ponadnarodowej.

Nasze certyfikaty: