Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia

Natalia Matuszek

n.matuszek@paderewski.lublin.pl
  • teatr

Motto: Idee są ciekawe, ale ludzie – znacznie bardziej. Sarah Bakewell

Katarzyna Kijek-Kubejko

k.kijek@paderewski.lublin.pl
  • język hiszpański

Motto: Nie ma martwych języków, są tylko uśpione umysły. Carlos Ruiz Zafón

Joanna Jawiczuk

j.jawiczuk@paderewski.lublin.pl
  • etyka

Motto: Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.Janusz Korczak

Karolina Piechnik

k.piechnik@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • opiekun sekcji siatkówki - SKS

Motto: Jeśli ty okażesz komuś szacunek, on odwdzięczy się tym samym – to moja własna zasada.

Eliza Bełkot

e.belkot@paderewski.lublin.pl
  • język polski dla obcokrajowców

Motto: (…) tego, co ty widzisz, nikt inny nie widzi. Choćby widział dużo więcej. W. Myśliwski

Jaco Snyman

j.snyman@paderewski.lublin.pl
  • język angielski (konwersacje)
  • certyfikowany egzaminator TELC

Motto: Yesterday’s the past, tomorrow’s the future, but today is a gift. That’s why it’s called the present. (Dzień dzisiejszy jest darem.). Master Oogway (Kung Fu Panda)

Monika Wiśniowska

m.wisniowska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • opiekun Projektu Erasmus+ “Let’s learn, let’s play"

Motto: Wielu chciałoby być poławiaczami pereł, lecz tylko nieliczni nie boją się głębin. K. Prynda

Agnieszka Bojczuk

a.bojczuk@paderewski.lublin.pl
  • wicedyrektor Gimnazjum Paderewski
  • koordynator Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej

Motto: Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy. N. Bohr

dr Marcin Boryc

m.boryc@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • wychowawca klasy 3v
  • opiekun koła olimpijskiego i zajęć doskonalących z matematyki

Motto: Liczby rządzą światem. Pitagoras

Nasze certyfikaty: