Dyżury


 

Harmonogram dyżurów

Imię i nazwisko poniedziałek wtorek środa    czwartek       piątek    
Dyrektorka
Katarzyna Olejnik
k.olejnik@paderewski.lublin.pl
pokój nr 3
Prosimy o umówienie się na spotkania przez sekretariat

tel.: 81 740-75-46

Wicedyrektorka

Katarzyna Bysiecka
k.bysiecka@paderewski.lublin.pl
pokój nr 1

Prosimy o umówienie się na spotkania przez sekretariat

tel.: 81 740-75-46

Koordynatorka ds. przyjęć

Katarzyna Szlachta-Bodnar
k.szlachta@paderewski.lublin.pl
pokój nr 1

10.00-11.30

dyżur telefoniczny

16.30-17.00
dyżur stacjonarny
i  telefoniczny
11.30-14.30

dyżur stacjonarny
i  telefoniczny

10.00-11.30

dyżur telefoniczny

Pedagog klas 4-5

Anna Krupa
a.krupa@paderewski.lublin.pl
pokój psychologa, parter

 9.15-16.00  7.30-15.30  10.30-14.15 9.30-14.15  7.30-11.45
Psycholog klas 6

Magdalena Lampart
m.lampart@paderewski.lublin.pl
pokój psychologa, parter

 10.40-15.15 8.00-12.15 9.50-15.00
Psycholog klas 7-8

Magdalena Klimkiewicz
m.klimkiewicz@paderewski.lublin.pl
pokój psychologa, parter

9.30 – 13.30 8.00  – 14.45 9.30 – 15.30 9.30 -15.00 8.45 –14.30
Psycholog klas 1-3

Anna Domaradzka
a.domaradzka@paderewski.lublin.pl
pokój psychologa, parter

8.00-13.30 8.50-15.30 8.00-13.30 8.00-12.20 7.30-13.30
Biblioteka

Anna Jabłońska
a.jablonska@paderewski.lublin.pl
sala nr 18, 1 piętro

9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00
Gabinet pielęgniarki szkolnej

Ewa Reszka
e.reszka@zagiel.pl
pokój nr 21, 1 piętro

7.30-15.00 7.30-15.00 7.30-15.00 7.30-15.00

 

 

 

Współpraca: