Cały dzień
24 marca 2023
Dzień: 24.03.2023 (pt.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
3 | Deruś Magdalena | 8_c | Język polski | 25L | Lampart Magdalena | materiały od A.Janiszewskiej-Koper |
4 | Deruś Magdalena | 8_a | Język polski | 25L | Osiak Daria | za nieobecny oddział |
5 | Deruś Magdalena | 7_a | Język polski | 25L | Osiak Daria | za nieobecny oddział |
6 | Deruś Magdalena | 6_a | Matematyka | 25L | Smyk Marta | |
7 | Deruś Magdalena | 5_c | Opieka | 25L | Aleksiejuk Anna | |
1 | Janiszewska-Koper Anna | 6_a | Język polski | 13P | Kidyba Marta | materiały od nauczyciela |
2 | Janiszewska-Koper Anna | 6_a | Język polski | 13P | Jabłońska Anna | materiały od nauczyciela |
4 | Janiszewska-Koper Anna | 8_c | Matematyka | 23L | Nosowska Alina | |
5 | Janiszewska-Koper Anna | 8_d | Projektowanie | 37L | Wojciechowska Anna | |
6 | Janiszewska-Koper Anna | 6_c | Język polski | 14P | Malinowska Patrycja | materiały od nauczyciela |
7 | Janiszewska-Koper Anna | 8_d | Godzina z wychowawcą | 23L | Klimkiewicz Magdalena | |
1 | Kłębokowska-Kisiel Magda | 1_b | Edukacja wczesnoszkolna | Jabłońska Anna | ||
2 | Kłębokowska-Kisiel Magda | 1_b | Zajęcia artystyczne | Kidyba Marta | ||
3 | Kłębokowska-Kisiel Magda | 1_b | Rytmika | Olszański Jerzy | za nieobecny oddział | |
4 | Kłębokowska-Kisiel Magda | 1_b | Język angielski | Binięda-Przybyś Agnieszka | ||
5 | Kłębokowska-Kisiel Magda | 1_b | Edukacja wczesnoszkolna | Smyk Edyta | ||
7 | Kłębokowska-Kisiel Magda | 1_b | Wychowanie fizyczne | Komor Grzegorz | ||
2 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Język angielski | 105P | Przyjemska Elwira | |
3 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Opieka | 105P | Krupa Anna | zajęcia z pedagogiem |
4 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Edukacja wczesnoszkolna | 105P | Wokurka Paulina | |
6 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Edukacja wczesnoszkolna | 105P | Repeć-Jakubowska Agnieszka | |
7 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Wychowanie fizyczne | 105P | Piechnik Karolina | |
3 | Ogorzałek Bartosz | 7_a|ANG4 | Język angielski | 13P | Bysiecka Katarzyna | |
4 | Ogorzałek Bartosz | 4_a|ANG1 | Język angielski | 13P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
5 | Ogorzałek Bartosz | 4_a|ANG1 | Język angielski | 13P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | + dyżur sklepik 12:15-12:40 - M.Lampart |
7 | Ogorzałek Bartosz | 5_a | Godzina z wychowawcą | 17P | Lampart Magdalena | |
4 | Pikula Magdalena | 5_a|HISZP1 | Język hiszpański | 202P | Puchala Agata | |
4 | Pikula Magdalena | 5_b|HISZP1 | Język hiszpański | 210P | Stępień Anna | |
4 | Pikula Magdalena | 5_c|HISZP1 | Język hiszpański | 210P | Stępień Anna | |
5 | Pikula Magdalena | 6_a|HISZP1 | Język hiszpański | 23L | Puchala Agata | |
5 | Pikula Magdalena | 6_b|HISZP1 | Język hiszpański | 23L | Puchala Agata | |
5 | Pikula Magdalena | 6_c|HISZP1 | Język hiszpański | 23L | Puchala Agata | |
3 | Przyjemska Elwira | 7_a|ANG2 | Język angielski | 15P | Bysiecka Katarzyna | |
4 | Przyjemska Elwira | 3_b | Wychowanie fizyczne | Górska Ewelina | ||
7 | Przyjemska Elwira | 2_a | Opieka | 4P | Malinowska Patrycja | |
1 | Rogala Robert | 1A|WF2 | Biologia | 20L | Rusek Marta | |
1 | Rogala Robert | 1B|WF2 | Wychowanie fizyczne | H1 | Piechnik Karolina | złączenie grup |
2 | Rogala Robert | 1A|WF2 | Godzina z wychowawcą | Szpiłyk Małgorzata | W. Lenarczik, sala 22L | |
2 | Rogala Robert | 1B|WF2 | Wychowanie fizyczne | H1 | Piechnik Karolina | złączenie grup |
3 | Rogala Robert | 1D|WF2 | Teatr | M | Potapczuk Cezary | za 8 godz. |
4 | Rogala Robert | 1D|WF2 | Teatr | M | Potapczuk Cezary | za 9 godz. |
5 | Rogala Robert | 3A|WF SIŁO | Wychowanie fizyczne | H2 | Piechnik Karolina | złączenie grup |
5 | Rogala Robert | 3B|WF SIŁO | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
5 | Rogala Robert | 3C|WF SIŁO | Wychowanie fizyczne | Piechnik Karolina | złączenie grup | |
6 | Rogala Robert | 3A|WF SIŁO | Wychowanie fizyczne | H2 | Piechnik Karolina | złączenie grup |
6 | Rogala Robert | 3B|WF SIŁO | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
6 | Rogala Robert | 3C|WF SIŁO | Wychowanie fizyczne | Piechnik Karolina | złączenie grup | |
8 | Rogala Robert | 7_b | Edukacja dla bezpieczeństwa | 27L | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Wałdowska Sylwia | 4_c|ANG2 | Język angielski | 11P | Snyman Jacobus | |
6 | Wałdowska Sylwia | 1_b | Język angielski | Bysiecka Katarzyna | ||
7 | Wałdowska Sylwia | 8_b|ANG2 | Język angielski | 22L | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
8 | Wałdowska Sylwia | 8_b|ANG2 | Język angielski | 22L | Snyman Jacobus | za nieobecny oddział |
1 | Wojak Magdalena | 8_d | Język polski | 10P | Krupa Anna | materiały A.Janiszewskiej-Koper |
2 | Wojak Magdalena | 8_d | Fizyka | 10P | Sadurski Jakub | |
3 | Wojak Magdalena | 4_a | Plastyka | 12P | Kidyba Marta | |
4 | Wojak Magdalena | 6_a | Opieka | 10P | Nejkauf Adrianna | za nieobecny oddział |
5 | Wojak Magdalena | 5_b | Język angielski | 10P | Bysiecka Katarzyna | |
6 | Wojak Magdalena | 6_b | Matematyka | Wołoszyn Iwona | 202P | |
7 | Wojak Magdalena | 7_b | Matematyka | 10P | Wołoszyn Iwona | |
1 | Zdeb Katarzyna | 7_a | Godzina z wychowawcą | 24P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
2 | Zdeb Katarzyna | 6_b | Muzyka | 24P | Olszański Jerzy | + dyżur stołówka 9:35-9:50 |
3 | Zdeb Katarzyna | 6_c | Język polski | 24P | Osiak Daria |
Autor wydarzenia: Joanna Wróblewska, dodano: 23 marca 2023, 16:03