Cały dzień
8 kwietnia 2024
Dzień: 08.04.2024 (pon.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 08:00-08:45 | Achruk Łukasz | 6_b|WF2 | Wychowanie fizyczne | Komor Grzegorz | ||
1, 08:00-08:45 | Achruk Łukasz | 6_a|WF2 | Wychowanie fizyczne | Komor Grzegorz | ||
1, 08:00-08:45 | Marcewicz-Kuba Agnieszka | 1B | Chemia | Uczniowie przychodzą później | ||
2, 08:50-09:35 | Achruk Łukasz | 6_b|WF2 | Wychowanie fizyczne | Komor Grzegorz | ||
2, 08:50-09:35 | Achruk Łukasz | 6_a|WF2 | Wychowanie fizyczne | Komor Grzegorz | ||
2, 08:50-09:35 | Marcewicz-Kuba Agnieszka | 1A|CHEM1 | Matematyka | 9L | Siuzdak Katarzyna | |
3, 09:50-10:35 | Achruk Łukasz | 4_b|WF2 | Wychowanie fizyczne | Komor Grzegorz | ||
3, 09:50-10:35 | Achruk Łukasz | 4_a|WF2 | Wychowanie fizyczne | H2 | Komor Grzegorz | |
3, 09:50-10:35 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 8_c|NIEM2 | Język niemiecki | 113P | Mikołajczuk Monika | |
3, 09:50-10:35 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 8_b|NIEM2 | Język niemiecki | 113P | Mikołajczuk Monika | |
3, 09:50-10:35 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 8_a|NIEM2 | Język niemiecki | 110P | Mikołajczuk Monika | |
3, 09:50-10:35 | Marcewicz-Kuba Agnieszka | 7_b | Język angielski | 104P | Górecka Justyna | |
4, 10:40-11:25 | Iwanicka Sylwia | 4_c|ANG1 | Język angielski | 103P | Snyman Jacobus | |
4, 10:40-11:25 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 8_b|NIEM2 | Język niemiecki | 113P | Jabłońska Anna | praca samodzielna uczniów |
4, 10:40-11:25 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 8_c|NIEM2 | Język niemiecki | 113P | Jabłońska Anna | praca samodzielna uczniów |
4, 10:40-11:25 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 8_a|NIEM2 | Język niemiecki | 110P | Jabłońska Anna | praca samodzielna uczniów |
4, 10:40-11:25 | Marcewicz-Kuba Agnieszka | 7_a | Wychowanie do życia w rodzinie | 104P | Klimkiewicz Magdalena | |
5, 11:30-12:15 | Achruk Łukasz | 3A|WF KOSZ | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
5, 11:30-12:15 | Achruk Łukasz | 3B|WF KOSZ | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
5, 11:30-12:15 | Achruk Łukasz | 3D|WF KOSZ | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
5, 11:30-12:15 | Iwanicka Sylwia | 1_c | Opieka | Boreczek Weronika | ||
5, 11:30-12:15 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 7_b|NIEM2 | Opieka | 40L | Parzniewska Justyna | |
5, 11:30-12:15 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 7_c|NIEM2 | Opieka | 40L | Parzniewska Justyna | |
5, 11:30-12:15 | Kosior-Szychiewicz Magdalena | 7_a|NIEM2 | Opieka | 40L | Parzniewska Justyna | |
5, 11:30-12:15 | Marcewicz-Kuba Agnieszka | 1D|CHEM1 | Chemia | Krupa Katarzyna | ||
5, 11:30-12:15 | Marcewicz-Kuba Agnieszka | 1C|CHEM1 | Chemia | 9L | Krupa Katarzyna | |
6, 12:20-13:05 | Achruk Łukasz | 3A|WF KOSZ | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
6, 12:20-13:05 | Achruk Łukasz | 3B|WF KOSZ | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
6, 12:20-13:05 | Achruk Łukasz | 3D|WF KOSZ | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
6, 12:20-13:05 | Iwanicka Sylwia | 3_b | Opieka | 7P | Krawczyk Barbara | spacer |
6, 12:20-13:05 | Marcewicz-Kuba Agnieszka | 7_c | Wychowanie do życia w rodzinie | 9L | Klimkiewicz Magdalena | |
7, 13:30-14:15 | Achruk Łukasz | 4A|WF SIŁO | Wychowanie fizyczne | Rogala Robert | złączenie grup | |
7, 13:30-14:15 | Achruk Łukasz | 4C|WF3 | Wychowanie fizyczne | Piechnik Karolina | złączenie grup | |
7, 13:30-14:15 | Achruk Łukasz | 4B|WF3 | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup | |
7, 13:30-14:15 | Iwanicka Sylwia | 1_b | Opieka | Aleksiejuk Anna | spacer | |
8, 14:20-15:05 | Achruk Łukasz | 4A|WF SIŁO | Wychowanie fizyczne | Rogala Robert | złączenie grup | |
8, 14:20-15:05 | Achruk Łukasz | 4C|WF3 | Wychowanie fizyczne | Piechnik Karolina | złączenie grup | |
8, 14:20-15:05 | Achruk Łukasz | 4B|WF3 | Wychowanie fizyczne | Nejkauf Adrianna | złączenie grup |
Autor wydarzenia: Katarzyna Kijek-Kubejko, dodano: 7 kwietnia 2024, 10:04