Cały dzień
30 maja 2023
Dzień: 30.05.2023 (wt.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Górecka Justyna | 6_a|ANG5 | Język angielski | 13P | Bysiecka Katarzyna | |
1 | Górecka Justyna | 6_b|ANG5 | Język angielski | 12P | Bysiecka Katarzyna | |
1 | Górecka Justyna | 6_c|ANG5 | Język angielski | 13P | Bysiecka Katarzyna | |
3 | Górecka Justyna | 5_a|ANG5 | Język angielski | 209P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
3 | Górecka Justyna | 5_b|ANG5 | Język angielski | 209P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
3 | Górecka Justyna | 5_c|ANG5 | Język angielski | 209P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
4 | Górecka Justyna | 4_c|ANG1 | Język angielski | 13P | Przyjemska Elwira | |
5 | Górecka Justyna | 4_c|ANG1 | Język angielski | 13P | Przyjemska Elwira | |
6 | Górecka Justyna | 7_b|ANG3 | Język angielski | 209P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
7 | Górecka Justyna | 7_b|ANG3 | Język angielski | 209P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
2 | Komor Grzegorz | 7_a|WF1 | Wychowanie fizyczne | Achruk Łukasz | ||
2 | Komor Grzegorz | 7_b|WF1 | Wychowanie fizyczne | H2 | Achruk Łukasz | |
3 | Komor Grzegorz | 7_a|WF1 | Wychowanie fizyczne | Achruk Łukasz | ||
3 | Komor Grzegorz | 7_b|WF1 | Wychowanie fizyczne | H2 | Achruk Łukasz | |
5 | Komor Grzegorz | 5_b|WF1 | Wychowanie fizyczne | Achruk Łukasz | ||
5 | Komor Grzegorz | 5_c|WF1 | Wychowanie fizyczne | Achruk Łukasz | ||
1 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Opieka | 105P | Aleksiejuk Anna | |
2 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Edukacja wczesnoszkolna | 105P | Szajda Ewa | |
3 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Edukacja wczesnoszkolna | 105P | Staszewska Nina | |
4 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Wychowanie fizyczne | 105P | Górska Ewelina | |
5 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Edukacja wczesnoszkolna | 105P | Kłębokowska-Kisiel Magda | |
7 | Mikołajczuk Monika | 2_b | Zajęcia artystyczne | 105P | Gawron Paulina | |
4 | Nazaruk Elżbieta | 7_b | Biologia | 29L | Deruś Magdalena | |
5 | Nazaruk Elżbieta | 6_b | Biologia | 25L | Deruś Magdalena | + dyżur 1. piętro 12:15-12:40 |
1 | Ogorzałek Bartosz | 4_b|ANG1 | Język angielski | 14P | Przyjemska Elwira | |
2 | Ogorzałek Bartosz | 4_b|ANG1 | Matematyka | 13P | Smyk Marta | |
3 | Ogorzałek Bartosz | 5_a|ANG1 | Język angielski | 12P | Bysiecka Katarzyna | |
4 | Ogorzałek Bartosz | 4_a|ANG1 | Język angielski | 12P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
5 | Ogorzałek Bartosz | 4_a|ANG1 | Język angielski | 12P | Snyman Jacobus | |
6 | Ogorzałek Bartosz | 7_a|ANG4 | Język angielski | 24L | Niczyporuk Elżbieta | praca kryterialna - czytanie ze zrozumieniem |
6 | Ogorzałek Bartosz | 7_c|ANG4 | Język angielski | 13P | Niczyporuk Elżbieta | praca kryterialna - czytanie ze zrozumieniem |
7 | Ogorzałek Bartosz | 7_a|ANG4 | Język angielski | 28L | Przyjemska Elwira | |
7 | Ogorzałek Bartosz | 7_c|ANG4 | Język angielski | 28L | Przyjemska Elwira | |
7 | Piechnik Karolina | 6_b|WF3 | Wychowanie fizyczne | H2 | Dmoch Katarzyna | |
7 | Piechnik Karolina | 6_c|WF3 | Wychowanie fizyczne | H3 | Dmoch Katarzyna | |
8 | Piechnik Karolina | 6_b|WF3 | Wychowanie fizyczne | H2 | Dmoch Katarzyna | |
8 | Piechnik Karolina | 6_c|WF3 | Wychowanie fizyczne | H3 | Dmoch Katarzyna | |
1 | Szostak Kamil | 6_a|ANG3 | Język angielski | 15P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
1 | Szostak Kamil | 6_b|ANG3 | Język angielski | 15P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
1 | Szostak Kamil | 6_c|ANG3 | Język angielski | 15P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
2 | Szostak Kamil | 6_a|ANG3 | Język angielski | 15P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | + dyżur 1. piętro 9:35-9:50 |
2 | Szostak Kamil | 6_b|ANG3 | Język angielski | 15P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
2 | Szostak Kamil | 6_c|ANG3 | Język angielski | 15P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
3 | Szostak Kamil | 5_c|ANG2 | Język angielski | 15P | Przyjemska Elwira | |
6 | Szostak Kamil | 2_c | Język angielski | 103P | Przyjemska Elwira | |
1 | Wałdowska Sylwia | 4_b|ANG2 | Matematyka | 14P | Przyjemska Elwira | |
2 | Wałdowska Sylwia | 4_b|ANG2 | Matematyka | 14P | Smyk Marta | |
3 | Wałdowska Sylwia | 5_a|ANG4 | Język angielski | 209P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
3 | Wałdowska Sylwia | 5_b|ANG4 | Język angielski | 209P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
3 | Wałdowska Sylwia | 5_c|ANG4 | Język angielski | 209P | Wróblewska-Karpowicz Joanna | |
4 | Wałdowska Sylwia | 4_c|ANG2 | Język angielski | 209P | Przyjemska Elwira | |
5 | Wałdowska Sylwia | 4_c|ANG2 | Język angielski | 209P | Przyjemska Elwira | |
7 | Wałdowska Sylwia | 1_b | Język angielski | Bysiecka Katarzyna | + dyżur szatnia 14:15 | |
4 | Wołoszyn Iwona | 7_c | Historia | 28L | Rybka Marzenna | |
1 | Wójcik Adrianna | 5_a | Geografia | 11P | Smyk Marta | projekt z geografii |
2 | Wójcik Adrianna | 4_c | Przyroda | 11P | Aleksiejuk Anna | plakat z przyrody
dyżur 1. piętro 9:35-9:50 |
3 | Wójcik Adrianna | 4_c | Przyroda | 11P | Smyk Marta | plakat z przyrody |
5 | Zalewska Małgorzata | 7_a|NIEM1 | Opieka | 17P | Rybka Marzenna | |
5 | Zalewska Małgorzata | 7_b|NIEM1 | Opieka | 15P | Rybka Marzenna | |
5 | Zalewska Małgorzata | 7_c|NIEM1 | Opieka | 24L | Rybka Marzenna | |
6 | Zalewska Małgorzata | 6_a|NIEM1 | Język niemiecki | 17P | Kosior-Szychiewicz Magdalena | |
6 | Zalewska Małgorzata | 6_b|NIEM1 | Język niemiecki | 17P | Kosior-Szychiewicz Magdalena | |
6 | Zalewska Małgorzata | 6_c|NIEM1 | Język niemiecki | 17P | Kosior-Szychiewicz Magdalena | |
7 | Zalewska Małgorzata | 2B|NIEM2 | Zastępstwo - praca własna uczniów | Rybka Marzenna | ||
7 | Zalewska Małgorzata | 2C|NIEM2 | Zastępstwo - praca własna uczniów | 23L | Rybka Marzenna | |
7 | Zalewska Małgorzata | 2D|NIEM2 | Zastępstwo - praca własna uczniów | 7L | Kosior-Szychiewicz Magdalena | złączenie grup |
8 | Zalewska Małgorzata | 2B|NIEM2 | Zastępstwo - praca własna uczniów | Szpiłyk Małgorzata | ||
8 | Zalewska Małgorzata | 2C|NIEM2 | Zastępstwo - praca własna uczniów | 23L | Szpiłyk Małgorzata | |
8 | Zalewska Małgorzata | 2D|NIEM2 | Język niemiecki | 7L | Kosior-Szychiewicz Magdalena | złączenie grup |
Autor wydarzenia: Joanna Wróblewska, dodano: 29 maja 2023, 14:05