Magdalena Klimkiewicz

m.klimkiewicz@paderewski.lublin.pl
  • psycholożka klas 7-8
  • liderka zespołu psychologiczno-pedagogicznego
  • koordynatorka Service as Action

Motto:

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam. (,,Do kołyski” zespołu Dżem)

Kwalifikacje zawodowe:

absolwentka magisterskich studiów psychologicznych, kwalifikacyjnych podyplomowych studiów pedagogicznych oraz studiów podyplomowych z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka. W związku z zainteresowaniem psychoterapią odbywała staże w ośrodkach, które się w niej specjalizują. Ukończyła liczne szkolenia poszerzające wiedzę na temat skutecznego pomagania dzieciom i młodzieży, m.in. ,,Nastolatek z depresją w szkole”, ,,Psychoterapia poznawczo – behawioralna w pracy z perfekcjonizmem” czy ,,Trening umiejętności społecznych”,  roczne szkolenie z psychoterapii dzieci i młodzieży oraz, również roczny, kurs podstaw psychoterapii psychodynamicznej. Obecnie szkoli się w zakresie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Uważa, że na realizację marzeń nigdy nie jest za późno. Dlatego kilka lat temu uzyskała tytuł zawodowy muzyka w zakresie wokalistyki jazzowej.

Według niej w nauczaniu najważniejsza jest otwartość na ucznia, praca na relacji oraz wspieranie młodego człowieka w procesie rozwoju.

Pasje:

psychoterapia, muzyka (szczególnie jazz), teatr, książki (szczególnie na temat polskiego himalaizmu zimowego)

Współpraca: