Piotr Jankowski

p.jankowski@paderewski.lublin.pl
  • wychowawca świetlicy szkolnej
  • nauczyciel wspomagający

Motto: Kto wierzy w dobroć człowieka, ten stwarza dobroć w człowieku. Jean-Paul Sartre

Joanna Jawiczuk

j.jawiczuk@paderewski.lublin.pl
  • filozofia
  • etyka

Motto: Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało. Janusz Korczak

Marta Kidyba

m.kidyba@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej

Motto: Nigdy nie zapominaj się uśmiechać, bo dzień, w którym tego nie zrobisz jest dniem straconym. Charlie Chaplin

Magdalena Klimkiewicz

m.klimkiewicz@paderewski.lublin.pl
  • psycholożka

Motto: Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam. (,,Do kołyski” zespołu Dżem)

Magda Kłębokowska-Kisiel

m.klebokowska@paderewski.lublin.pl
  • edukacja wczesnoszkolna
  • wychowawczyni klasy 2c

Motto: Człowiek jest takim, jakim jest jego działanie, człowiek nie jest niczym innym niż jego życie. Jean-Paul Sartre

Grzegorz Komor

g.komor@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Inwestujemy w to, co najcenniejsze… ludzi.

Anna Janiszewska-Koper

a.janiszewska@paderewski.lublin.pl
  • język polski
  • wychowawczyni klasy 5d

Motto: Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą. Fiodor Dostojewski

Emilia Wiencko-Kozak

e.wiencko@paderewski.lublin.pl
  • plastyka
  • wychowawczyni klasy 5a

Barbara Krawczyk

b.krawczyk@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej
  • koordynatorka ds.przyjęć

Motto: Dziecko jest pergaminem szczelnie zapisanym drobnymi hieroglifami, których część tylko zdołasz odczytać, a niektóre potrafisz wytrzeć lub tylko zakreślić i własną wypełnić treścią. Janusz Korczak

Magdalena Krzemińska

m.krzeminska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynatorka Programu międzynarodowego IB Middle Years Programme (IB MYP)
  • koordynatorka Service as Action i Community Project (ZPE )

Motto: Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro, ucz się tak, jakbyś miał żyć wieczność. M. Ganhdi