Katarzyna Olejnik

kolejnik@paderewski.lublin.pl
  • język polski
  • dyrektorka

Motto: Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono. Wisława Szymborska

Alina Nosowska

anosowska@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • wicedyrektorka
  • koordynatorka wychowawców

Motto: Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean. Isaac Newton

Anna Aleksiejuk

aaleksiejuk@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej

Motto: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Eliza Bełkot

ebelkot@paderewski.lublin.pl
  • język polski dla obcokrajowców

Motto: (…) tego, co ty widzisz, nikt inny nie widzi. Choćby widział dużo więcej. W. Myśliwski

Katarzyna Bysiecka

kbysiecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynatorka nauczania przedmiotowego

Motto: Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany. Joseph Campbell

Anna Czajkowska

aczajkowska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • język hiszpański

Motto: Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu. Antoni Czechow

Katarzyna Dmoch

kdmoch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • gimnastyka korekcyjna

Motto: W życiu można sobie zawsze wszystko wytłumaczyć i iść przez życie z radością serca.

Karina Dudzik

kdudzik@paderewski.lublin.pl
  • język niemiecki

Motto: Małymi krokami osiąga się wielkie cele.

Iwona Filip

ifilip@paderewski.lublin.pl
  • edukacja wczesnoszkolna
  • koordynatorka edukacji wczesnoszkolnej

Motto: Nie zmuszaj dzieci do aktywności, lecz wyzwalaj ich aktywność. Nie każ myśleć, lecz twórz warunki do myślenia. Nie żądaj, lecz przekonuj. Pozwól dziecku pytać i powoli rozwijaj jego umysł tak, aby samo chciało wiedzieć. Janusz Korczak

Justyna Górecka

jgorecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie  geniusz, siłę i magię. Johann Wolfgang Goethe