Katarzyna Olejnik

kolejnik@paderewski.lublin.pl
  • język polski
  • dyrektorka

Motto: Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono. Wisława Szymborska

Alina Nosowska

anosowska@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • wicedyrektorka
  • koordynatorka wychowawców

Motto: Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean. Isaac Newton

Anna Aleksiejuk

aaleksiejuk@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej

Motto: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Katarzyna Bysiecka

kbysiecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynatorka nauczania przedmiotowego

Motto: Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany. Joseph Campbell

Anna Czajkowska

aczajkowska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • język hiszpański

Motto: Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu. Antoni Czechow

Katarzyna Dmoch

kdmoch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • gimnastyka korekcyjna

Motto: W życiu można sobie zawsze wszystko wytłumaczyć i iść przez życie z radością serca.

Iwona Filip

ifilip@paderewski.lublin.pl
  • edukacja wczesnoszkolna
  • koordynatorka edukacji wczesnoszkolnej

Motto: Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil. Janusz Korczak

Justyna Górecka

jgorecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie  geniusz, siłę i magię. Johann Wolfgang Goethe

Ewelina Górska

egorska@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki. Paul Michael Zulehner

Anna Guldynowicz

aguldynowicz@paderewski.lublin.pl
  • zajęcia techniczne

Motto: To co cię wyróżnia, czyni cię kimś wyjątkowym.