Katarzyna Olejnik

k.olejnik@paderewski.lublin.pl
  • język polski
  • dyrektorka

Motto: Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono. Wisława Szymborska

Katarzyna Kijek-Kubejko

k.kijek@paderewski.lublin.pl
  • język hiszpański
  • wicedyrektorka
  • PYP Coordinator

Motto: Światy widziane z różnych punktów są różnymi światami. Więc mogę żyć w tylu światach, ile z nich jestem w stanie zobaczyć. Olga Tokarczuk

Łukasz Achruk

l.achruk@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. św. Augustyn

Anna Aleksiejuk

a.aleksiejuk@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej
  • zajęcia teatralne

Motto: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Katarzyna Bysiecka

k.bysiecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynatorka programu polskiego w klasach 1-8
  • wychowawczyni klasy 7a

Motto: Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany. Joseph Campbell

Anna Czajkowska

a.czajkowska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • język hiszpański

Motto: Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu. Antoni Czechow

Barbara Gondek-Błaszków

b.gondek@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • trener MYP Language acquisition w IBO (workshop leader)
  • ko-lider zespołu języków obcych

Motto: Nie możesz człowieka nauczyć niczego. Możesz mu tylko pomóc odnaleźć to w sobie. Galileusz

Justyna Górecka

jgorecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • wychowawczyni klasy 5b

Motto: Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie  geniusz, siłę i magię. Johann Wolfgang Goethe

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia
  • opiekun koła olimpijskiego z biologii w gimnazjum i szkole podstawowej
  • wychowawczyni klasy 5c

Motto: … szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają. W.Myśliwski

Katarzyna Dmoch

k.dmoch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • gimnastyka korekcyjna

Motto: W życiu można sobie zawsze wszystko wytłumaczyć i iść przez życie z radością serca.