Katarzyna Olejnik

k.olejnik@paderewski.lublin.pl
  • dyrektorka
  • doradztwo zawodowe
  • warsztaty kreatywnego pisania

Motto: Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono. Wisława Szymborska

Katarzyna Bysiecka

k.bysiecka@paderewski.lublin.pl
  • wicedyrektorka
  • język angielski
  • koordynatorka programu polskiego w kl. 1-8
  • wychowawczyni klasy 8a

Motto: Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany. Joseph Campbell

Katarzyna Szlachta-Bodnar

k.szlachta@paderewski.lublin.pl
  • koordynatorka ds. przyjęć
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej
  • klub języka rosyjskiego
  • rękodzieło

Motto: Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach. Zbigniew Herbert

Łukasz Achruk

l.achruk@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • piłka ręczna

Motto: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. św. Augustyn

Anna Aleksiejuk

a.aleksiejuk@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej
  • liderka zespołu świetlicowego
  • warsztaty teatralne

Motto: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Agnieszka Binięda-Przybyś

a.binieda@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Jeśli ktoś z ufnością podąży za swoimi marzeniami i postanowi prowadzić życie, które sobie wyśnił, bardzo szybko osiągnie niespodziewany sukces. Henry Thoreau

Rafał Dąbrowski

r.dabrowski@paderewski.lublin.pl
  • wychowawca świetlicy szkolnej
  • nauczyciel wspomagający

Motto: Możesz zacząć życie nowe. Jeszcze raz przyjrzyj się sprawom tak, jak zwykłeś to czynić. Na tym bowiem polega odrodzenie życia. Marek Aureliusz

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia
  • opiekun koła olimpijskiego
  • wychowawczyni klasy 6c

Motto: … szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają. W.Myśliwski

Katarzyna Dmoch

k.dmoch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • gimnastyka korekcyjna

Motto: W życiu można sobie zawsze wszystko wytłumaczyć i iść przez życie z radością serca.

Anna Kusiak

a.kusiak@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej

Motto: Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód. – Martin Luther King

Współpraca: