Katarzyna Olejnik

k.olejnik@paderewski.lublin.pl
  • dyrektorka

Motto: Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono. Wisława Szymborska

Katarzyna Bysiecka

k.bysiecka@paderewski.lublin.pl
  • wicedyrektorka
  • język angielski
  • koordynatorka programu polskiego w kl. 1-8

Motto: Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany. Joseph Campbell

Katarzyna Szlachta-Bodnar

k.szlachta@paderewski.lublin.pl
  • koordynatorka ds. przyjęć
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej
  • klub języka rosyjskiego
  • rękodzieło

Motto: Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach. Zbigniew Herbert

Łukasz Achruk

l.achruk@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • piłka ręczna

Motto: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. św. Augustyn

Anna Aleksiejuk

a.aleksiejuk@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej
  • liderka zespołu świetlicowego
  • warsztaty teatralne

Motto: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Agnieszka Binięda-Przybyś

a.binieda@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Jeśli ktoś z ufnością podąży za swoimi marzeniami i postanowi prowadzić życie, które sobie wyśnił, bardzo szybko osiągnie niespodziewany sukces. Henry Thoreau

Natalia Corvaro

n.kuzma@paderewski.lublin.pl
  • język polski

Motto: Sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają, podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia. Thomas Edison  

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia
  • opiekun koła olimpijskiego
  • wychowawczyni klasy 7c

Motto: … szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają. W.Myśliwski

Anna Domaradzka

a.domaradzka@paderewski.lublin.pl
  • psycholożka

Motto:

Każdy człowiek jest inny – dotyczy to po równi dzieci i dorosłych – i dlatego trzeba szukać takich sposobów okazywania miłości innym, żeby mogła być przez nich odbierana jako miłość. Jasper Jull

Katarzyna Dmoch

k.dmoch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • gimnastyka korekcyjna

Motto: W życiu można sobie zawsze wszystko wytłumaczyć i iść przez życie z radością serca.

Współpraca: