Katarzyna Olejnik

k.olejnik@paderewski.lublin.pl
  • dyrektorka
  • doradztwo zawodowe

Motto: Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono. Wisława Szymborska

Katarzyna Kijek-Kubejko

k.kijek@paderewski.lublin.pl
  • język hiszpański
  • wicedyrektorka
  • PYP Coordinator

Motto: Światy widziane z różnych punktów są różnymi światami. Więc mogę żyć w tylu światach, ile z nich jestem w stanie zobaczyć. Olga Tokarczuk

Katarzyna Szlachta-Bodnar

k.szlachta@paderewski.lublin.pl
  • koordynatorka ds. przyjęć

Motto: Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach (…) Bądź wierny. Idź. Zbigniew Herbert

Łukasz Achruk

l.achruk@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. św. Augustyn

Anna Aleksiejuk

a.aleksiejuk@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej
  • zajęcia teatralne

Motto: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Katarzyna Bysiecka

k.bysiecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynatorka programu polskiego w klasach 1-8
  • wychowawczyni klasy 8a

Motto: Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany. Joseph Campbell

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia
  • opiekun koła olimpijskiego
  • wychowawczyni klasy 6c

Motto: … szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają. W.Myśliwski

Katarzyna Dmoch

k.dmoch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • gimnastyka korekcyjna

Motto: W życiu można sobie zawsze wszystko wytłumaczyć i iść przez życie z radością serca.

Paulina Gawron

p.gawron@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej

Motto:

Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami

Justyna Górecka

jgorecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • wychowawczyni klasy 6b

Motto: Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie  geniusz, siłę i magię. Johann Wolfgang Goethe