Katarzyna Olejnik

k.olejnik@paderewski.lublin.pl
  • język polski
  • dyrektorka

Motto: Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono. Wisława Szymborska

Katarzyna Kijek-Kubejko

k.kijek@paderewski.lublin.pl
  • język hiszpański
  • wicedyrektorka
  • PYP Coordinator

Motto: Nie ma martwych języków, są tylko uśpione umysły. Carlos Ruiz Zafón

Łukasz Achruk

l.achruk@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne

Motto: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. św. Augustyn

Anna Aleksiejuk

a.aleksiejuk@paderewski.lublin.pl
  • wychowawczyni świetlicy szkolnej

Motto: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Eliza Bełkot

e.belkot@paderewski.lublin.pl
  • logopedia
  • język polski dla obcokrajowców

Motto: (…) tego, co ty widzisz, nikt inny nie widzi. Choćby widział dużo więcej. W. Myśliwski

Katarzyna Bysiecka

k.bysiecka@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynatorka nauczania przedmiotowego
  • wychowawczyni klasy 6a

Motto: Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany. Joseph Campbell

Anna Czajkowska

a.czajkowska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • język hiszpański

Motto: Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu. Antoni Czechow

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia
  • opiekun koła olimpijskiego z biologii w gimnazjum i szkole podstawowej

Motto: … szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają. W.Myśliwski

Katarzyna Dmoch

k.dmoch@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • gimnastyka korekcyjna

Motto: W życiu można sobie zawsze wszystko wytłumaczyć i iść przez życie z radością serca.

Iwona Filip

i.filip@paderewski.lublin.pl
  • edukacja wczesnoszkolna
  • wychowawczyni klasy 2a

Motto: Kiedy widzę przed sobą człowieka, nieważne jest, ile wie. Człowiek to nie encyklopedia. Ale ważne, kim jest. Antoine de Saint-Exupéry