Mistrzostwo Województwa Lubelskiego zdobyte przez naszego ucznia

4 maja 2022

W dniach 26-27 marca odbyły się Halowe Mistrzostwa w skokach przez przeszkody, w których uczestniczyło dwóch uczniów Paderewskiego.

Organizatorami wydarzenia byli Lubelski Związek Jeździecki oraz Stajnia „Piker” Marek Niewiadomski. Odbyło się ono pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Na całość imprezy składały się zmagania 110 jeźdźców w siedmiu  konkursach skokowych. W dniu 26 marca br. odbył się konkurs pod patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa – w kategorii Młodzież 12-21 lat. Zwycięzcom I, II i III miejsca w powyższym konkursie skokowym wręczono puchary oraz nagrody rzeczowe.

W kategorii Open (wysokość przeszkód 100 cm) Mistrzostwo Województwa Lubelskiego zdobył Bartosz Gotner (7c), a Alan Poluchowicz (7d) zajął V miejsce.
W kategorii Młodzieżowcy (wysokość przeszkód 110 cm) Bartosz Gotner zdobył vice Mistrzostwo Województwa Lubelskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych szczeblach zawodów.