Szkolne nocowanie i występy artystyczne pierwszaków [ZDJĘCIA, WIDEO]

23 maja 2019

Z okazji majowych świąt, tych państwowych, jak też rodzinnych, uczniowie klas pierwszych 17 maja postanowili zaprosić Rodziców oraz panią Dyrektor na szkolną majówkę.

Nie było chyba osoby, która przez cały tydzień nie zastanawiałaby się, co będzie jak będą burze, gdyż od tygodnia każdego dnia padało. Na szczęście piątkowe, przepiękne słońce przywitało wszystkich, którzy zebrali się punktualnie o godz. 17.30 na terenach zielonych.

Uczniowie na początku zaprezentowali przedstawienie pt. „Historia majowych dni”, podczas którego przepięknie zatańczyli poloneza, taniec z flagą, a każda z klas zaprezentowała grę na bębnach.

Po przedstawieniu nasi dzielni wuefiści – pani Ewelina i pan Grzegorz – stojąc na wysokości zadania sprawiedliwie sędziowali mecze rodziców i uczniów. Doping i emocje sięgały zenitu.

Tuż przed godziną 20.00 słodkim całusem wszyscy uczniowie rozstali się ze swoimi rodzicami, dając im czas dla siebie, a sami powrócili ze swoimi wychowawczyniami do szkoły, by zobaczyć jak wygląda szkoła nocą.

Szkolne nocowanie dało wszystkim uczniom doskonałą rozrywkę i relaks. Na szczęście noc była bardzo spokojna, a wyjście ze szkoły nasuwało jak co roku pytanie do wychowawczyni… „Proszę Pani, a dlaczego tak krótko?”.