Zabawa sztuką: „EKO(sztuka)” w świetlicy
19 kwietnia 2024Uczniowie świetlicy klas 2 wzięli udział w konkursie, organizowanym w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką”. Zadaniem było połączenie sztuk plastycznych z tematyką ekologiczną.
Uczniowie poznali różne techniki plastyczne i nurty sztuki. Oglądali też dzieła światowej sławy artystów. Jednocześnie utrwalali swoją wiedzę z zakresu ochrony środowiska i ekologii.
Inspirację do stworzenia pracy konkursowej wybrali samodzielnie. Proces tworzenia był podzielony na etapy i trwał kilka dni. Finalnie powstał imponujący obraz o formacie A0, który można zobaczyć w galerii zdjęć.



















