Zabawa sztuką: kije deszczowe – zajęcia w świetlicy
12 kwietnia 2024Podczas zajęć świetlicowych uczniowie klas 2 poznały historie malarstwa aborygeńskiego. Następnie własnoręcznie przygotowali kije deszczowe.
Dzieci ozdobiły instrumenty zgodnie z założeniami sztuki aborygeńskiej. Zajęcia zakończyło wspólne muzykowanie.
Aktywność ta została zrealizowana w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawy sztuką”. Inicjatywa ma na celu pobudzanie kreatywności uczniów, rozwijanie ich umiejętności artystycznych, a także poznawanie świata sztuki.





















































