Zakończenie roku szkolnego 2020/21 [WIDEO]

28 czerwca 2021

25 czerwca odbyło się podsumowanie roku szkolnego. Z tej okazji przygotowano niespodzianki filmowe.

Dyrektorka szkoły, Katarzyna Olejnik, życzyła uczniom z poszczególnych roczników oraz nauczycielom udanych i zasłużonych wakacji. Na dużej sali wspólnie oglądano niespodzianki przygotowane przez młodzież, a następnie uczniowie przechodzili do klas wraz z wychowawcami, by podsumować miniony rok oraz odebrać świadectwa i nagrody.

Poniżej specjalne przedstawienie dla klas trzecich, które ukończyły pierwszy etap edukacji w naszej szkole, zapraszamy oglądania!

Kolejne nagranie dedykowane było uczniom klas ósmych, którzy opuszczają naszą szkołę podstawową. Wchodzili przez drzwi z napisem szkoła podstawowa, a wychodząc widzieli napis szkoła średnia. Zobaczmy jak jeszcze młodsi uczniowie żegnali swoich starszych kolegów.

Szkolni artyści z grupy teatralnej również przygotowali się na zakończenie roku – nagrali krótkie, humorystyczne przedstawienie, nawiązujące do nauczania zdalnego i przedstawiające „Typy uczniów online”. Mamy nadzieję, że za jego sprawą, u każdego na twarzy pojawi się uśmiech! Zachęcamy do obejrzenia filmu i życzymy udanych wakacji!

 

Zapraszamy także do naszej galerii ze spotkania z ósmoklasistami.

Współpraca: