Dyżury


Harmonogram dyżurów dyrekcji i koordynatorów w roku szkolnym 2023/2024
 

Imię i nazwisko

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

Dyrektor 

Agnieszka Bojczuk
a.bojczuk@paderewski.lublin.pl

(sekretariat szkoły)

Prosimy o umówienie się na spotkanie przez sekretariat szkoły telefonicznie:

81 740 75 43 lub 663 123 101

Wicedyrektor

Izabela Kopik
i.kopik@paderewski.lublin.pl

(sekretariat szkoły)

9.30-14.30

8.00-14.30

8.00-14.00

8.00-13.30

8.00-15.00

Koordynator programu polskiego

Magdalena Kosior-Szychiewicz
m.kosior@paderewski.lublin.pl

(pokój 26)

9.15-9.45

12.15-13.30

 13.15-14.15

 

 

8.00-8.45

Koordynator programu IB MYP

Barbara Gondek – Błaszków
b.gondek@paderewski.lublin.pl

(pokój 32)

8.00-10.35

11.30-12.15

 

8:50-11:25

14.15-15.00

8:00-9:50

 

Koordynator programu IB DP

Eliza Jackowska – Boryc
e.jackowska@paderewski.lublin.pl

(pokój 32)

 

 

 

8:00 – 9:30

11:30 – 15:30

 

Koordynator ds. przyjęć

Anna Wojciechowska
a.wojciechowska@paderewski.lublin.pl
(pokój 26)

13:15 – 14:30

8:00 – 9:45

11:30 – 13:30

11:30 – 13:30

 

16:30 – 18:30

(dyżur telefoniczny)

 

15:00 – 16:00

(dyżur telefoniczny)

 

 

W godzinach dyżuru koordynatora możliwy jest także kontakt telefoniczny tel. 663 123 113

 

 

Harmonogram dyżurów psychologów szkolnych

Imię i nazwisko

 poniedziałek

 wtorek

 środa

 czwartek

 piątek

Psycholog klas PP Dw

Ewa Kwiatkowska

e.kwiatkowska@paderewski.lublin.pl

(pokój 39)

10.00 – 15.00

11.00 – 13.00

8.00 – 15.00

 

 

Psycholog, doradca akademicki

Milena Kliszczyńska

m.kliszczynska@paderewski.lublin.pl

(pokój 38)

8.00 – 14.00

8.00 – 14.00

8.00 – 14.00

8.00 – 12.00

8.00 – 14.00

Psycholog klas IB

Weronika Lenarczik

w.lenarczik@paderewski.lublin.pl

(pokój 39)

8.00 – 15.00

8.00 – 15.00

8.00 – 15.00

8.00 – 15.00

 

Pedagog specjalny

Anna Krupa

a.krupa@paderewski.lublin.pl

(pokój 39)

 

 

7.15 – 8.00

15.15 – 16.00

 

 

 

Harmonogram dyżuru biblioteki szkolnej

Imię i nazwisko

 poniedziałek

 wtorek

 środa

 czwartek

 piątek

Bibliotekarka

Adriana Kawecka

a.kawecka@paderewski.lublin.pl

(biblioteka)

9.30 – 13.30

9.30 – 15.30

9.30 – 13.30

9.30 – 15.30

9.30 – 13.30

 

Harmonogram dyżurów organizacyjnych dla uczniów, nauczycieli i rodziców

Imię i nazwisko poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Dyrektor

Agnieszka Bojczuk
a.bojczuk@paderewski.lublin.pl

7:45 – 15.00

 

 

 

 

Wicedyrektor

Izabela Kopik
i.kopik@paderewski.lublin.pl

 

 

 

 

7:45 – 15.00

Koordynator programu polskiego 

Magdalena Kosior-Szychiewicz
m.kosior@paderewski.lublin.pl

 

7.45 – 14.15

 

 

 

Koordynator programu IB MYP

Barbara Gondek-Błaszków
b.gondek@paderewski.lublin.pl

 

 

7:45 – 15.00

 

 

Koordynator programu IB DP

Eliza Jackowska-Boryc
e.jackowska@paderewski.lublin.pl

 

 

 

7:45 – 14:45

 

Współpraca: