Szkoła, która uczy

Uczymy skutecznie i cieszymy się 100% zdawalnością matur. Dbamy o to, aby nasi uczniowie efektywnie uczyli się w czasie lekcji. Nie przenosimy odpowiedzialności na dom lub pracę z korepetytorami. Wspieramy uczniów z trudnościami w nauce i dysleksją rozwojową, a także rozwijamy talenty uczniów zdolnych, którzy korzystają z kół olimpijskich oraz chóru.

Szkoła międzynarodowa

Jesteśmy pierwszą i najbardziej doświadczoną we wschodniej Polsce szkołą autoryzowaną w programie dyplomowym Matury Międzynarodowej IB DP (International Baccalaureate Diploma Programme).  Oferujemy także program dwujęzyczny z maturą polską (klasy dwujęzyczne z językiem angielskim).

Nauczyciele - eksperci

Pasjonaci i eksperci w swojej dziedzinie – tak uczniowie oraz absolwenci określają nauczycieli w Międzynarodowych Szkołach Paderewski.

Wyjątkowe zaangażowanie i nowoczesne metody pracy wyróżniają naszą kadrę, a naukę w szkole czynią przyjemną oraz skuteczną.

Obejrzyj nagranie – dowiedz się jak uczymy i rozwijamy kompetencje uczniów.

Poznaj więcej tematów w Pader TV

 

Rekrutacja

Chcesz uczyć się wśród ambitnych ludzi i czerpać wiedzę od ekspertów? Szukasz dobrego liceum, które zadba o Twój talent i odpowiednie przygotowanie do matury polskiej w programie dwujęzycznym lub międzynarodowej w programie IB?

Trafiłeś we właściwe miejsce. Sprawdź zasady rekrutacji kandydatów na rok szkolny 2022/2023.

Dowiedz się więcej o rekrutacji

Sprawdź również: Szkoła Podstawowa Paderewski, Centrum Językowe Paderewski, Centrum Sportu Akademos

 

Współpraca: