Agnieszka Bojczuk

a.bojczuk@paderewski.lublin.pl
  • dyrektor Liceum Paderewski
  • teoria wiedzy

Motto: Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy. N. Bohr

Izabela Kopik

i.kopik@paderewski.lublin.pl
  • wicedyrektor Liceum Paderewski
  • koordynator ds. wychowawczych
  • koordynator CAS
  • Personal Project

Motto: Często pragnienie tego, czego nie masz, nie pozwala ci cieszyć się tym, co masz.

Hubert Bednarski

h.bednarski@paderewski.lublin.pl
  • informatyka
  • matematyka

Motto: Kolego życie jest jak nożyczki, więc nie stawaj w kamienne potyczki. Klocuch

dr Marcin Boryc

m.boryc@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • lider zespołu matematyków

Motto: Liczby rządzą światem. Pitagoras

Katarzyna Charytanowicz

k.charytanowicz@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • wychowawczyni 1D IB MYP
  • nauczyciel akademicki

Motto: Wszystko jest trudne, dopóki nie stanie się łatwe. Goethe

Diana Chmielewska

d.chmielewska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Łatwo jest źle zrozumieć innych, kiedy postrzega się ich w kategoriach własnych.

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia

Motto: (…) szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają. W. Myśliwski

Mateusz Dudka

m.dudka@paderewski.lublin.pl
  • psychologia

Motto: Jakiż nudny byłby świat bez wyjątków od reguły! Carl Gustav Jung

Izabella Frąc-Śledź

i.frac@paderewski.lublin.pl
  • język hiszpański

Motto: Zacznij tam, gdzie jesteś, użyj tego, co masz, zrób, co możesz. Arthur Ashe

Paulina Galus

p.galus@paderewski.lublin.pl
  • biologia

Motto: Nauczycielem jest ten, kto potrafi z trudnych rzeczy uczynić łatwe. Ralph Waldo Emerson

Współpraca: