Zajęcia dodatkowe


Zapraszamy do zapoznania się zajęciami pozalekcyjnymi oraz pełnym harmonogramem.

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2023/2024

 

Zajęcia olimpijskie
RODZAJ ZAJĘĆ
POZALEKCYJNYCH
IMIĘ I NAZWISKO
NAUCZYCIELA 
TERMIN ZAJĘĆ,
SALA
Koło olimpijskie z filozofii
Jolanta Prochowicz
poniedziałek, 16:00
sala 19
Koło olimpijskie z lingwistyki matematycznej
Marcin Boryc
wtorek, 19.30
spotkanie on-line
 
Koło olimpijskie z przedsiębiorczości  
Anna Wojciechowska
wg potrzeb
Koło informatyczne
Hubert Bednarski
wg potrzeb
Koło olimpijskie z chemii
dr Krzysztof Mozgawa
poniedziałek, 16:00
sala 9
Koło olimpijskie z j. polskiego
dr Piotr Kalwiński
poniedziałek, 20:00
spotkanie on-line
Koło polonistyczne-literackie
Beata Księżopolska
wg potrzeb
Koło olimpijskie z języka hiszpańskiego
Magdalena Pikula
piątek, 15.10
sala 3
Koło olimpijskie z j. niemieckiego
Małgorzata Zalewska
czwartek, 7:10
sala 5
Koło psychologiczne
Mateusz Dudka
czwartek, 15:10
sala 10
Zajęcia wspomagające
RODZAJ ZAJĘĆ
POZALEKCYJNYCH
IMIĘ I NAZWISKO
NAUCZYCIELA 
TERMIN ZAJĘĆ,
SALA
Matematyka – klasy 1-2
Marcin Boryc
Katarzyna Charytanowicz
poniedziałek, 15:10
sala 18
 
piątek, 14:20
sala 25
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
RODZAJ ZAJĘĆ
POZALEKCYJNYCH
IMIĘ I NAZWISKO
NAUCZYCIELA 
TERMIN ZAJĘĆ,
SALA
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
nauczyciele j. polskiego
w razie potrzeb
Zajęcia artystyczne
RODZAJ ZAJĘĆ
POZALEKCYJNYCH
IMIĘ I NAZWISKO
NAUCZYCIELA 
TERMIN ZAJĘĆ,
SALA
Zajęcia teatralne
Cezary Potapczuk
wg potrzeb (średnio 4h w tygodniu)
Koło dziennikarsko-radiowe
Cezary Potapczuk
wtorek, czwartek 15:15
sala 37
Chór Akademos High School
Elżbieta Niczyporuk / Szymon Nowak
poniedziałek (wspólna) 16:00
wtorek (sekcyjna sopran tenor) 16:00
czwartek (sekcyjna alt bas) 16:00
Zajęcia wokalne
Elżbieta Niczyporuk
środa, 16:15
Akademia Sztuki
Emila Wiencko-Kozak
poniedziałek, 15:30
sala 202 (SP)
Szkolne kluby sportowe
RODZAJ ZAJĘĆ
POZALEKCYJNYCH
IMIĘ I NAZWISKO
NAUCZYCIELA 
TERMIN ZAJĘĆ,
CSA AKADEMOS
Piłka siatkowa
Karolina Piechnik
poniedziałek, 15:10
Koszykówka
Adrianna Nejkauf
poniedziałek, 15:10
Siłownia
Robert Rogala
poniedziałek, 15:10
Szkolne kluby
RODZAJ ZAJĘĆ
POZALEKCYJNYCH
IMIĘ I NAZWISKO
NAUCZYCIELA 
Amnesty International
Marzenna Rybka
Eko Szkoła
dr Marta Kusznerczuk
Klub Czytelniczy
Piotr Kalwiński
Paderewski Community Service
Anna Wojciechowska
Samorząd Szkolny
Cezary Potapczuk
Koło dyskusyjne młodych liderów i liderek
Koło debat oxfordzkich
Jolanta Prochowicz
czwartek, 16:00, sala 19
Współpraca: