Webinarium SGH o przekazie reklamowym

17 listopada 2020

W ramach patronatu Szkoły Głównej Handlowej, jakim jest objęta nasza szkoła, odbyło się webinarium dedykowane uczniom klas dwujęzycznych. Spotkanie pt. ,,Reklama dźwignią handlu – budowanie przekazu reklamowego”, poprowadził Kamil Flig.

Wykład zachwycił naszych uczniów. Ciekawe ujęcie tematu traktujące o historii reklamy oraz jej współczesnej roli marketingowej było niezwykle zajmujące. Wskazania przykładów dobrych i złych reklam, reklam agresywnych czy też omówienie współczesnych ,,wojen reklamowych” pozwoliło uczestnikom szerzej spojrzeć na zagadnienia związane z reklamą.

,,Moim zdaniem webinarium było bardzo interesujące i skupiało się na dosyć nieoczywistym i niecodziennym, ale bardzo zajmującym i intrygującym, jak i ważnym w dzisiejszych czasach temacie. Byłam zachęcona do udziału w spotkaniu, ponieważ wcześniejsze, które odbyło się w ubiegłym roku szkolnym – także podczas nauczania zdalnego – bardzo mi się podobało, więc tym bardziej byłam zainteresowana dzisiejszym webinarium. Cały temat i prezentacja była według mnie świetnie przedstawiona i opowiedziana w ciekawy i zachęcający sposób. Ogólnie bardzo pozytywnie odebrałam dzisiejszy wykład i mam nadzieję, że będzie ich więcej i będę miała okazję w nich uczestniczyć – Basia.

Współpraca: