Zapraszamy na festyn organizowany w ramach projektu Samotni Razem

18 marca 2024

Uczennice klasy 2 MLO Paderewski: Aleksandra Lipka, Dominika Murdza, Kaja Rucińska, Konstancja Woźniak, realizują Projekt Samotni Razem w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Już w najbliższą sobotę, 23 marca 2024 r., odbędzie się festyn integracyjny. W imieniu organizatorek serdecznie zapraszamy na wydarzenie.

 

Festyn odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, przy ul. Baltazara Paśnikowskiego 6. Start o godzinie 12:00. W czasie festynu odbywać się będą warsztaty, gry i zabawy integracyjne dla młodszych, jak i starszych.

Wejście na festyn jest bezpłatne. Zachęcamy do wsparcia uczennic w organizacji festynu poprzez dołączenie do zbiórki:

DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI

 

Ramowy harmonogram festynu 23.03.2024 r.:

12:00 – rozpoczęcie

13:00 – turniej zabaw z nagrodami

14:00 – mecz piłki nożnej

15:30 – koncert

16:30 – loteria z nagrodami

 

Projekt Samotni Razem

Celem projektu jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat samotności oraz zmniejszenie zjawiska braku poczucia przynależności i wsparcia od innych. Organizatorki skupiają się przede wszystkim na zachęcaniu mieszkańców, głównie Lublina, do integracji w obrębie swoich osiedli i poza nimi.

Jednym z najważniejszych elementów projektu jest festyn 23.03.2024 r. W czasie wydarzenia będą m.in. rozdawane materiały, które wyjaśniają problem poczucia samotności w społeczeństwie.

Projekt w social mediach:

Instagram: samotni_razem

TikTok: samotni_razem

Współpraca: