Zaproszenie na Zjazd Absolwentów

28 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 Liceum Paderewski świętuje 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji organizujemy Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 22 grudnia 2023 r. w Restauracji Hotelu Victoria.

 

Zapisy zakończone.

 

Wpisanie danych osobowych (adresu e-mail) do powyższego formularza oraz naciśnięcie ZAPISZ SIĘ jest wyraźnym działaniem potwierdzającym zgodę na jego przetwarzanie.

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), administratorem Państwa danych osobowych jest CRH Akademos sp. z o.o., z siedzibą pod adresem ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin.

Pragniemy poinformować, że Państwa dane osobowe, tj. adres e-mail, są przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na którego subskrypcję wyraziliście Państwo zgodę. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest Państwa zgoda zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newslettera lub do czasu, kiedy przestaniemy wysyłać newsletter. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, co skutkować będzie zaprzestaniem przetwarzania Państwa danych osobowych w tym celu.

Pragniemy zaznaczyć, że Państwa dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim ani przekazywane poza obszar Unii Europejskiej.

Informujemy również, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, kierując korespondencję na adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub żądania dotyczącego Państwa danych osobowych, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem odo@zagiel.pl.

Współpraca: