Zajęcia dodatkowe 2018/2019

Szkolne stowarzyszenia i organizacje społeczne
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Stowarzyszenie Amnesty International
Marzenna Rybka
wg potrzeb
Koło biblioteczne
Adriana Kawecka
środa, 13.05, centrum multimedialne
Stowarzyszenie charytatywne MAITRI
Katarzyna Pochwatka
wg potrzeb
Projekt Erasmus +
Justyna Jagieła
wg potrzeb
Samorząd Szkolny
wg potrzeb
Zajęcia olimpijskie i naukowe
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Koło olimpijskie z matematyki i statystyki
Maciej Kiwała
 piątek, 15:10 – 15.55, s.4
Koło olimpijskie z biologii
Weronika Haratym
 wtorek, 15:10-15:55 s.6
Koło olimpijskie z chemii
dr Krzysztof Mozgawa
 piątek 15.10-15:55,s.9
Koło olimpijskie z historii
Robert Kamiński
środa, 16.00-16.45, s.1
Koło olimpijskie z geografii
dr Marta Kusznerczuk
 piątek 15.10-15.55, s.10
Koło olimpijskie z filozofii
dr Adam Kalbarczyk
czwartek, 16.45 – 17.30 , p. 39
Koło olimpijskie z języka angielskiego
Agnieszka Janiak
piątek, 15.10 – 15.55, s.5
Koło olimpijskie z języka niemieckiego
Małgorzata Zalewska
poniedziałek  7.10 – 7.55 s nr 3
Zajęcia doskonalące i inne
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Zajęcia doskonalące z języka polskiego PP – klasy 1 i 2
Ewa Kalbarczyk
czwartek 15.10 – 15.55, s.23
Zajęcia doskonalące z języka polskiego PP – klasa 3
Ewa Kalbarczyk
czwartek, 13.30 – 14.15, s.1
Zajęcia doskonalące z języka polskiego IB DP klasy 2
Tomasz Siwek
Zajęcia doskonalące z języka polskiego IB DP klasy 3
Tomasz Siwek
Zajęcia doskonalące z matematyki PP klasy 1 i 2
Beata Jaruga
piątek, 15.10 – 15.55, s.5
Zajęcia doskonalące z matematyki PP klasa 3
Beata Jaruga
piątek, 11.30 – 12.15, s.3
Zajęcia doskonalące z matematyki preDP klasy 1
Eliza Jackowska-Boryc
czwartek lub piątek, 7.10 – 7.55, s. 26
Zajęcia doskonalące z matematyki IB DP klasy 2 i 3
Maciej Kiwała
piątek, 16.00 – 16.45, s.4
Zajęcia doskonalące z biologii IB DP
Weronika Haratym
czwartek, 15:10-15:55 s.7
Zajęcia doskonalące z geografii IB DP
dr Marta Kusznerczuk
poniedziałek 15.10 s.10 (co 2 tygodnie)
Zajęcia doskonalące z fizyki
Jakub Sadurski
poniedziałek, 16.00-16.45, s. 27.
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Ewa Kalbarczyk     Tomasz Siwek
 w ramach zajęć wyrównawczych z j. polskiego
Zajęcia artystyczne
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Chór Akademos
Elżbieta Niczyporuk
poniedziałek 16.00 – 17.30 próba wspólna
środa 16.00 – 17.30 próba sopranów, barytonów i tenorów
czwartek 16.00 – 17.30 próba altów i basów
Indywidualne zajęcia wokalne
Elżbieta Niczyporuk
poniedziałek 17.30 – 18.15
(brak wolnych miejsc)
Zajęcia teatralne
 Łukasz Witt-Michałowski
Młodzieżowa Akademia Sztuki
Emilia Wiencko-Kozak
poniedziałek/środa 16.00 – 17.30
Zajęcia dziennikarsko-radiowe
Cezary Potapczuk
wtorek, środa, czwartek, piątek
14.20 (15.10) -17.00  s.45
Zajęcia sportowe
 
Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego
Termin, miejsce
Areobik
Patrycja Paluch
czwartek 15.30-17.00
Siatkówka
Karolina Piechnik
czwartek 15.30-17.00
Koszykówka
Robert Rogala
czwartek 15.30-17.00
Piłka nożna /piłka ręczna
Łukasz Achruk
czwartek 15.30-17.00

 

Nasze certyfikaty: